Wyszukiwałeś:

Haldex

. Znaleziono 124 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Haldex

Spróbuj też wyszukać: haldex wymiana oleju haldex volvo xc 60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 124 wszystkich):

Wątek na forum: 4Motion

Czy możecie ten tekst napisać poprawnie? Przecież każde dziecko wie, że "siły nie przepływają między osiami", a moc nie może być przekazywana. Przekazywać na koła napędowe można moment obrotowy. Czy autor tego tekstu chodził kiedykolwiek na lekcje fizyki? O sprzęgle typu haldex też coś ...

 

Wątek na forum: Więcej detali o Audi S1

Chyba raczej za pomocą Haldex'a... nawet A3 nie ma quattro ~Ulver

 

System AWD od Forda

Ford Motor Company rozpoczął pracę nad własnym systemem napędu na czterykoła, który wykorzystywany będzie w nadchodzących modelach typu sedan,crossover oraz SUV.

 

Na każdą nawierzchnię

Skandynawia znana jest z tego, że rodzą się tam doskonali kierowcy, produkujesię tam bezpieczne oraz bezawaryjne samochody, a od dobrych paru lat tamtejsiinżynierowie próbują stworzyć tani i niezawodny napęd na wszystkiekoła. Nowy Haldex 4.0 ma sprawić, że plan się powiedzie.

 

Haldex

Jest to modyfikacja sprzęgła wiskotycznego, wykorzystywana do blokowania międzyosiowego mechanizmu różnicowego. Pozwala ono na stały podział momentu napędowego na koła obu osi.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Na cztery łapy

Jeśli w teren, to tylko z napędem na cztery koła. Na początku swojejhistorii napędzane obie osie były ze sobą połączone permanentnie. Jednak wdzisiejszych czasach do automatycznej regulacji rozdziału mocy, wykorzystujesię głównie systemy elektroniczne. O to historia napędu 4x4 wpigułce.

 

Wątek na forum: Skoda Octavia RS na pierwszych zdjęciach

Wczoraj jechałem 231km/h - prędkość miarodajna, zmierzona na nawigacji. Prędkościomierz wskazywał w tym samym czasie prawie 250km/h. Auto to A4 kabriolet z silnikiem 2.5TDI po chipie 204KM i prawie 400Nm. Szczerze mówiąc taka moc na jedną oś jest tylko przyjemna przy suchej nawierzchni, potem już...

 

Wątek na forum: xDrive - napęd na cztery koła

xDrive można uplasować na 3 miejscu jeśli chodzi o systemy AWD. 2-gie miejsce dla Quattro ze stajni Audi. Pierwsze bezapelacyjnie dla Subaru S-AWD z systemem VDC. Ciekawostką jest to, że cała trójka stosuje praktycznie to samo rozwiązanie: wielotarczowe hydrauliczne sprzęło LSC (Limited Slip Clut...

 

Wątek na forum: Skoda Octavia Combi 4x4 - Na każde warunki

czy ten haldex , to rozwiązanie bezawaryjne ? ~qwerty

 

Skoda 4x4: na każdą pogodę i na każdą drogę

Zaśnieżone drogi, górskie serpentyny, leśne dukty - we wszystkich tychwarunkach drogowych napęd 4x4  może nas uratować z niejednej opresji.Jeśli szukasz takiego auta, ale nie chcesz typowej terenówki, koniecznieodwiedź salon Skody. Oferta Skody 4x4 jest silna, jak jeszcze nigdy dotąd.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019