Wyszukiwałeś:

Harrie X

Schippers X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Harrie Schippers

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

DAF Trucks ma nowego prezesa

Harrie Schippers mianowany został nowym Prezesem firmy DAF Trucks N.V.,który swe obowiązki pełnić zacznie 1 kwietnia 2010 roku. HarrieSchippers rozpoczął pracę w DAF-ie w 1986 roku i obecnie zastąpidotychczasowego prezesa Aad’a Goudriaan’a, który zdecydowałsię kontynuować swoją karierę poza firmą DAF.

 

PACCAR ogłasza wyższe przychody i zyski

„Firma PACCAR zanotowała wyższe przychody i zysk netto za pierwszykwartał 2011 r.” – powiedział Mark Pigott, prezes i dyrektorgeneralny. Solidne wyniki bilansowe i dodatni przepływ pieniężny PACCARumożliwiły spółce zwiększenie inwestycji w celu poprawy wydajnościdziałalności produkcyjnej oraz wsparcia programów rozwoju produktu.Inwestycje przyczynią się do długoterminowego rozwoju spółki”– dodał.

 

PACCAR na plusie

Firma PACCAR zarobiła w drugim kwartale 2011 r. 239.7 mln dolarów, adochody ze sprzedaży netto i usług finansowych w drugim kwartale wyniosły3,96 mld dolarów. Jest to zdecydowany wzrost w porównaniu doanalogicznego okresu w roku 2010.

 

DAF Trucks przejmuje udziały mniejszościowe w TATRA a.s.

DAF Trucks i TATRA podpisały umowę dotyczącą przejęcia przez DAF 19%udziałów w TATRA a.s. Ponadto DAF będzie dostarczać czeskiemuproducentowi ciężarówek silniki i kabiny.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

Dwa miliony osi w DAF Vlaanderen

W dniu 1 grudnia 2011 r. linię produkcyjną zakładu DAF Vlaanderen w Oevel wgminie Westerlo w Belgii opuścił dwumilionowy egzemplarz osi. „Toprawdziwy kamień milowy w historii fabryki osi i kabin firmy DAF” –powiedział Harrie Schippers, prezes i dyrektor firmy DAF Trucks N.V.

 

Nowe Centrum Dystrybucji Części DAF

Firma DAF zamierza zainwestować 30 milionów euro w budowę nowego iultranowoczesnego Centrum Dystrybucji Części PACCAR w holenderskim Eindhoven.Zostanie otwarte w roku 2013.

 

Nowy DAF XF Euro 6

Podczas wystawy pojazdów ciężarowych w Hanowerze firma DAFzaprezentowała swój najnowszy model XF Euro 6.  Produkcja nowychpojazdów XF rozpocznie się wiosną 2013 r. Podczas ich projektowaniafirma DAF kierowała się zapewnieniem maksymalnej wydajności transportu,osiągająca najniższe w branży koszty eksploatacji przy optymalnych osiągachpojazdu. Model XF Euro 6 marki DAF to zupełnie nowe podwozie, oszczędny silnikPACCAR MX Euro 6, aerodynamiczna linia nadwozia i nowoczesne, przestronnewnętrze. 

 

Milionowa kabina DAF

W belgijskiej fabryce DAF Vlaanderen w Oevel z linii produkcyjnej zjechałamilionowa kabina DAF. Kabina Space Cab została symbolicznie przekazanaspółce Vervoer Van Dievel z belgijskiego miasta Mechelen, którajuż niedługo otrzyma ciężarówkę wyposażoną w milionową kabinę.

 

Milionowa ciężarówka DAF

Fabryka DAF w Eindhoven ma duże powody do świętowania. Pod koniec lutego ztaśm montażowych zjechała milionowa ciężarówka, któratrafiła do węgierskiej firmy transportowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Harrie Schippers".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019