Wyszukiwałeś:

Head X

Up X

Display X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Head Up Display

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Citroen C6

Nowy Citroën C6 to samochód dla wybrednego klienta. I nie chodziwcale o perfekcyjne prowadzenie, wyjątkowo mocny silnik, ultraszybkąprzekładnię czy cenę. Chodzi o komfort, wygodę i przyjemność. Nie z jazdy,ale z podróżowania.

 

Citroen C6: Siła spokoju

Pierwszym bohaterem mikołajkowego "Tygodnia testów wmojeauto.pl" jest Citroen C6. To auto jedyne w swoim rodzaju, a poza tymjest ciekawym sposobem na przedłużenie sobie weekendu i poprawienie nastroju wponiedziałkowy poranek, kiedy trzeba iść do pracy.

 

Sięgaj gdzie wzrok nie sięga

Kamery podczerwone czy inaczej mówiąc, kamery reagujące na ciepło tokolejne systemy bezpieczeństwa pasywnego, które mają zniwelowaćliczbę wypadków drogowych. Na razie dostępne są za sporą dopłatą uluksusowych marek. Niebawem mogą stać się jednak kolejnym elementemwyposażenia seryjnego.

 

Peugeot 3008: 308 na obcasach + [VIDEO]

Do jego powstania Peugeot użył sprawdzonej konstrukcji modelu 308 i inspiracjipojazdu koncepcyjnego Prologue T84. Na polskim rynku debiutuje właśnie drugiSUV z oferty francuskiego producenta - Peugeot 3008.

 

Nowe BMW Seria 3 już w testach

Nowe generacje modeli BMW będą stylistycznie orientować się w stronęprojektu Concept CS. Jednym z pierwszych aut zaprojektowanych w oparciu o nowądrogę dizajnu, będzie przyszła generacja BMW Serii 3, której debiutprzewidziano na początek 2012 rok.

 

HUD

Head Up Display, wyświetlacz na wysokości głowy. Do motoryzacji system ten zawędrował aż z lotnictwa bojowego. Jego działanie polega na wyświetlaniu różnych informacji po wewnętrznej stronie szyby za pomocą specjalnego projektora.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Laserowy HUD + [VIDEO]

General Motors jako pierwszy koncern w 1988 roku wprowadził na ryneksamochód z wyświetlaczem HUD (Head Up Display). Zaraz po nim kilkuproducentów również wprowadziło tą przełomową jak na oweczasy technologię.

 

Futurystyczne BMW

Koncepcyjny roadster BMW, który będzie stał na stoisku producenta wGenewie, łączy w sobie futurystyczny design z najnowszą technologiąmultimedialną.

 

Wyświetlacz Head-up od Boscha

Wyświetlacze typu Head-up stają się coraz bardziej popularne i nie są jużzarezerwowane wyłącznie dla najdroższych modeli z segmentu premium. Boschstworzył właśnie nowy typ takiego wyświetlacza, który będziemógł być zastosowany w wielu modelach.

 

Volkswagen Passat Alltrack - ratrak w garniturze

Jeśli szukasz samochodu praktycznego, który nie jest ani SUV-em, anicrossoverem to Volkswagen podsuwa rozwiązanie – Passat Alltrack. Wmijającym tygodniu nowym modelem jeździliśmy  w wysokich górachi dziś zdajemy relacje z pierwszych jazd. Zapraszamy do lektury.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Head Up Display".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019