Wyszukiwałeś:

Hella

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hella

Spróbuj też wyszukać: hella żarówka hella touareg 5DV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Wątek na forum: Z Hellą się nie zdrzemniesz...

hella wymyśliła świetną rzecz kontrolującą czy kierowca nie zasypia! Jednak kiedy przeczytałem, że wprowadzi to urządzenie do seryjnej produkcji dopiero w ... 2011 roku to zakrawa na kpinę !!! ~KK

 

Wątek na forum: Inteligentne reflektory przyszłości

Hella zawsze byla firmą bardzo prezna i bardzo pomyslową i uważam że jest to swietny pomysl podnoszący znacznie bezpieczenstwo na drogach.Gratulacje dla Hella ~bugatti26

 

Hella potrójnie wyróżniona

Firma Hella, producent komponentów z zakresu techniki oświetleniowej ielektronicznej dla przemysłu samochodowego, została uhonorowana trzemawyróżnieniami.

 

Parkowanie bez problemów

Już niedługo poszukiwanie miejsca parkingowego oraz ulokowanie w nim auta niebędzie dla niektórych jednym z największych utrapień w codziennymużytkowaniu samochodu. Firma Hella zamierza bowiem ułatwić życie wielukierowcom, wprowadzając na rynek system elektronicznej asysty parkowania.

 

Czarne znów jest trendy

Firma Hella zaprezentowała właśnie nową serię ekskluzywnych reflektorówakcesoryjnych w wersji przyciemnionej na czarno. Nowe lampy zostałyprzygotowane dla dwóch modeli niemieckiego Volkswagena: Golfa Plus oraz PassataB6.

 

Hella numer jeden

Według ankiety przeprowadzonej przez pismo motoryzacyjne Auto Motor und Sport Hella jest firmą numer jeden w segmencie oświetlenia.

 

Rewolucyjny reflektor w Audi

Specjalista od oświetlenia i elektroniki - firma Hella - po raz kolejnyprzesuwa granice, poszerzając swe technologiczne możliwości. Nowy,superreflektor w Audi A8 to najwyższa zdobycz techniki.

 

Nowy Touareg z rewolucyjnym oświetleniem

Debiutujący lada moment na naszym rynku Volkswagen Touareg nowej generacjibędzie wyposażony w szereg nowinek technologicznych, w tym w dynamiczneoświetlenie Dynamic Light Assist.

 

Nowa wycieraczka od Helli

Hella Polska wprowadziła do sprzedaży nowy asortyment wycieraczek dosamochodów osobowych. Jest to poszerzenie dotychczas oferowanegoasortymentu.

 

Wątek na forum: Jakie ksenony?

to co pisze Hella Polska to świetny przykład korporacyjnego PR - bulshitu hahaha, nie maja racji, zakłamuja fakty, a na końcu pokazują swoją ofertę handlową. Zakładajcie i nic sie nie przejmujcie... straci tylko Hella hahahaa ~zainteresowayn

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021