Wyszukiwałeś:

Hemera

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hemera

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Nadchodzi wieczny luksus

Podczas targów we Frankfurcie zadebiutuje nowa brytyjska marka - Eterniti Motors, której siedziba mieści się w Londynie. Firma chce produkować luksusowe samochody, a pierwszy concept car pokaże podczas IAA2011.

 

Hemera odsłonięta

Nowy brytyjski producent samochodów luksusowych, który zadebiutujewe Frankfurcie - Eterniti Motors udostępnił dziś zdjęcia swojego pierwszego prototypu.

 

Włoski kolos

Podobno świat się skończy gdy Ferrari stworzy samochód hybrydowy.Wiele osób przepowiadało koniec świata, po tym jak Porsche do swoich samochodów będzie montować silnik Diesla. Niemieccy inżynierowie nie oglądając się na innych zaczęli wyposażać Cayenne w silniki wysokoprężne. Inna "przepowiednia" mówi, że kres doczesnegoświata nastąpi gdy Maserati stworzy SUV'a...

 

Produkcyjna wersja Eterniti Hemera w kwietniu

Eterniti to nowa na rynku marka, która po raz pierwszy pojawiła się na targach we Frankfurcie. Firma pochodząca z Londynu w przyszłym roku zaprezentuje produkcyjną wersję SUVa Hemera. Samochód przechodzi testy,w których swój udział bierze były techniczny guru Jaguara,Alastair Macqueen.

 
 
 

Targi w Pekinie: Atrakcje ciekawsze niż Wielki Mur Chiński

Targi w Pekinie to kolejna motoryzacyjna impreza, na której poznaliśmy ciekawe nowości. Większość z nich przeznaczona jest na rynek azjatycki, alepojawiło się kilka ważnych dla globalnego rynku modeli.

 

Pierwsze Super-SUVy sprzedane

Londyńska firma Eterniti, która stworzyła Super-SUVa o nazwie Artemis może pochwalić się pierwszym sukcesem. Brytyjska marka otrzymała już pierwsze zamówienia na swój model.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019