Wyszukiwałeś:

Hennessey

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hennessey

Spróbuj też wyszukać: ssc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Jeep Grand Cherokee SRT8 od Hennessey Performance

Jeśli firma Hennessey Performance bierze się za przeróbki jakiegoś modelu auta, to robią to bardzo radykalnie. Tak, że samochód nie jest już tym samym, który zjechał z taśmy produkcyjnej w fabryce. Tym razem tuner przerobił najnowsze wcielenie Jeep Grand Cherokee SRT8.

 

Bugatti Veyron Super Sport zdetronizowany

Wojna o tytuł najszybszego seryjnego auta przyspieszyła i do tej porykrólujący na tronie Veyron SS został odesłany w niebyt i mrokmotoryzacji. Prawo do sukcesji wyrwał Venom GT, hiperauto stworzone przezJohna Hennessey.

 

Hennessey Venom GT z maksymalną prędkością 435 km/h

To musiał się w końcu stać. Bugatti Veyron Super Sport zostało zrzucone ztronu. Hennessey Venom GT prawie dwa tygodnie temu na przylądku Canaveral osiągnął maksymalną prędkość 270.49 mph, czyli 435.31 km/h.

 

Oto nowa bestia od Hennessey Performance

Hennessey Performance zaprezentowało ewolucje historycznego modelu Venom GT.Nowa bestia chce jeszcze mocniej zaatakować rekord prędkości w kategorii autseryjnych.

 

Hennessey Venom GT Spyder - kolejny rekord?

Firma Hennessey Performance obchodzi swoje 25-lecie istnienia. Specjalnie natą okazję przygotowano wyjątkowe wydarzenie - bicie rekordu prędkości. CzyVenom GT podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej?

 

Hennessey Venom GT Spyder - najszybsze cabrio na naszym globie

Ludzie z Bugatti muszą nerwowo wyrywać sobie włosy z głów po tym,jak Hennessey potwierdziło kolejny rekord ustanowiony przez ichsamochód. Tym razem chodzi o kabriolet Venom GT Spyder, który odteraz dzierży tytuł najszybszego kabrioletu na naszym globie.

 

Hennessey Dodge Viper Venom - więcej niż Hellcat

Dodge Viper, inaczej niż tańsze modele Dodge, czyli Challenger i Charger, niedoczekał się wersji Hellcat, czyli wspomaganej kompresorem 707-konnej odmiany.Ale sposób na zwiększenie osiągów mają inzynierowie z HennesseyPerformance.  

 

Nowy Hennessey Venom F5 rekordzistą prędkości?

300 mil na godzinę, czyli ponad 480km/h – czy z taką prędkościąpojedzie najnowszy amerykański supersamochód?

 

Hennessey Venom F5 oficjalnie zaprezentowany

Poznaliśmy właśnie najnowszy produkt amerykańskiej marki Hennessey. To jużoficjalne - Venom F5 ma być najszybszym autem na świecie.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019