Wyszukiwałeś:

Hilux

. Znaleziono 140 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hilux

Spróbuj też wyszukać: land cruiser rav4 land cruiser v8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 140 wszystkich):

Hilux II

Pick-upy cieszą się w naszym kraju średnim zainteresowaniem, ale kolejnawersja modelu Toyota Hilux warta jest uwagi. Stylistycznie zwraca się w stronęklasycznych samochodów osobowych.

 

Toyota Hilux w Polsce

W październiku na polskim rynku pojawiła się nowa, już szósta generacjamodelu Toyota Hilux. W porównaniu do poprzednika nowa wersja japońskiegoPickup'a zdecydowanie urosła i jak zapewnia producent auto oferuje znaczniewiększy komfort jazdy.

 

Mocniejszy Hilux

Od września Toyota Hilux oferowana będzie z nowym, topowym silnikiem opojemności trzech litrów i mocy 171 koni mechanicznych. Wzmocniona zostałarównież jednostka 2.5-litrowa.

 

Hilux kipiący sportem

Koncepcyjny model Hilux Sport to główna atrakcja na stoisku Toyoty przy okazjitrwających targów samochodów komercyjnych w Wielkiej Brytanii. Obokprzeprojektowanej na sportowo sylwetki japoński pick-up wyróżnia sięrównież mocą 200 KM.

 

Toyota Hilux zdobywa Biegun Południowy

Cztery Toyoty Hilux przejechały po bezdrożach Antarktydy ponad 4.600kilometrów przy temperaturach sięgających nawet do minus 56 st. C. nawysokościach do 3.400 m ponad poziomem morza.

 

Mocniejszy i ładniejszy Hilux

Modernizacje modeli, tzw. faceliftingi, nie obejmują wyłączniesamochodów osobowych, ale m.in. również bardziej użytkowepickupy. Zmian w wyglądzie a także w jednostce napędowej doczekała się iToyota Hilux, która w odświeżonych szatach pojawi się na drogach jużpod koniec bieżącego roku.

 

Toyota Hilux 2012

We Frankfurcie na targach IAA na stoisku Toyoty można podziwiać Toyotę Hiluxw wersji 2012. Jeden z najbardziej popularnych pick-upów w Europie w2010 roku osiągnął sprzedaż na poziomie 21 886 egzemplarzy.

 

Toyota Hilux Invincible oficjalnym autem Małysza

Adam Małysz i Rafał Marton druki rok z rzędu w Dakarze wystartują zakierownicą Toyoty Hilux Overdrive. Na co dzień będą poruszać się jednakspecjalną wersją Invincible. W salonach auto pojawi się na początkuprzyszłego roku.

 

Niezniszczalna Toyota Hilux po raz ósmy

Japoński koncern wciąż ulepsza swój legendarny wóz - pickupaHilux. W ósmym wydaniu auto jest większe, wygodniejsze i lepiejwyposażone, a jego silniki oszczędniejsze.

 

Toyota Hilux oblewa test łosia

Magazyn Teknikens Varld ze Szwecji przeprowadził testy łosia na wszystkichnajnowszych samochodach. Tym razem pod lupę trafiły nowe pickupy, awśród nich Toyota Hilux, która nie przeszła próby.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019