Wyszukiwałeś:

Hispania X

Racing X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hispania Racing

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

F1: Chandhok za burtą?

Niejasna jest przyszłość Karuna Chandhoka w zespole Hispania Racing. Hindusstracił chwilowo miejsce w składzie hiszpańskiej ekipy na rzecz JapończykaSakona Yamamoto.

 

F1: HRT wykupuje Toyotę

Najsłabszy zespół w stawce tegorocznego sezonu Formuły 1 - HispaniaRacing Team zbroi się na kolejny sezon. Pojawiły się informacje, żehiszpańska ekipa wykupiła dawny zespół Toyoty.

 

F1: Toyota zrywa współpracę z HRT

Jeszcze na dobre się nie rozpoczęła, a już wiadomo, że współpracapomiędzy działem sportowym Toyoty i zespołem Hispania Racing Teamzakończyła się fiaskiem. Powód jest prozaiczny. Hiszpański team jestniewypłacalny.

 

F1: HRT nie spieszy się z kierowcami

Zespół Hispania Racing Team nie stawia siebie pod ścianą w przypadkuwyboru pary kierowców, którzy będą go reprezentować wprzyszłym sezonie F1. Koncentracja narazie skupia się wokółprzygotowań technicznych.

 

F1: Stawka prawie kompletna

Za niespełna miesiąc rusza ponownie karuzela, której na imię Formuła1. Na razie zespoły sprawdzać będą nowe bolidy, ale czas testów totakże doskonała okazja do wypróbowania potencjału kierowców.Stawka 24 zawodników jest już niemal w pełni obsadzona. Teoretyczniezostały zaledwie dwa wolne miejsca.

 

F1: Kłótnia o tylne skrzydła

Nowy regulamin techniczny Formuły 1 na sezon 2011 zamiast regulowanychprzednich skrzydeł, zakłada możliwość stosowania regulowanych tylnychspojlerów. Cel tej zmiany jest jasny - więcej manewrówwyprzedzania na torze to więcej emocji dla kierowców i kibiców.Okazuje się jednak, że uatrakcyjnienie wyścigów Formuły 1 łamiepodstawową regułę nowej polityki FIA, mówiącą o ograniczeniukosztów.

 

F1: Alonso najszybszy

Po wtorkowym, nieformalnym zwycięstwie Sebastiana Vettela w Red Bullu, środowetesty na torze Ricardo Tormo należały do kierowcy Ferrari, Fernando Alonso.Hiszpan wykręcił najlepszy czas sesji podczas jednego okrążenia - 1.13,307.Robert Kubica był piąty.

 

HRT: F111 niebawem na torze

Zespół Hispania Racing Team przedstawił pierwsze wizualizacje nowegobolidu F111. W tym tygodniu samochód ma przejść testy zderzeniowe podrygorem FIA.

 

F1: Ferrari najmniej zawodne

Im bliżej otwarcia sezonu Formuły 1, tym więcej media poświęcają uwagidywagacjom na temat formy poszczególnych zespołów. Na ciekawypomysł analizy tego co działo się podczas łącznych 15 dni testówzimowych wpadł niemiecki magazyn Auto Motor i Sport (ams), któryzweryfikował niezawodność poszczególnych samochodów i ilośćprzejechanych kilometrów. Pewne zaskoczenie: najmniej czasu na torzespędził zespół McLaren-Mercedes.

 

F1: HRT z nowym właścicielem

Hispania Racing Team ponownie zmieniła swojego właściciela. Akcje zespoływykupiła ostatnio firma Thesan Capital.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Hispania Racing".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019