Wyszukiwałeś:

Hiszpania

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hiszpania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 178 wszystkich):

Wątek na forum: GM zamyka fabrykę w Portugalii

teraz Portugalia, potem Hiszpania, a niedługo Gliwice ~realista

 

Duża dynamika przemysłu motoryzacyjnego

Przemysł motoryzacyjny w Polsce przeżywa w dalszym ciągu dynamiczny rozwój.W pierwszym miesiącu 2007 r. eksport sektor wyniósł 1,26 mld euro. Jest towartość wyższa o ponad 167,46 mln euro od uzyskanej w styczniu 2006 r., adynamika wzrostu wyniosła 15,30% - wynika z najnowszych danych Polskiej IzbyMotoryzacji. PIM szacuje, że eksportu przemysłu motoryzacyjnego osiągniewartość 16,4-17 mld euro.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Bułgaria i Hiszpania - nowe rynki eksportowe Solarisa

Produkty marki Solaris wjeżdżają na nowe rynki eksportowe. Bułgaria iHiszpania to już 21 i 22 kraj, na mapie zagranicznych odbiorcówspółki. Firma podpisała kontrakt na dostawę trolejbusów doSofii oraz autobusu do Girony.

 

Hiszpania obniża limit prędkości

Hiszpania została zmuszona do obniżenia ograniczenia prędkości ze 120 km/hdo 110 km/h z powodu rosnących cen paliw, co jest wynikiem krysysu w Libii orazcałym regionie arabskim.

 

Pirelli WRC Academy wraca

Pirelli odnawia swoje zaangażowanie w rozwój nowego pokoleniajeżdżących talentów. Włoski producent opon, który wlistopadzie ubiegłego roku obchodził zakończenie trzyletniej kadencji jakooficjalny dostawca opon dla Mistrzostw Świata, zapewni szutrowe opony K4 i K6oraz opony RX i RE do nawierzchni asfaltowych na sześć rund WRC w tym sezonie.Opony otrzyma 20 młodych, dobrze rokujących kierowców, którzyreprezentują 14 krajów z całego świata.

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

Zmniejszyli dozwoloną prędkość, a teraz ją zwiększą

Kierowcy poruszający się po hiszpańskich autostradach znów będąmogli pojechać trochę szybciej. Rząd w Madrycie podjął bowiem decyzję opowrocie do maksymalnej prędkości 120 km/h.

 

Volkswagen Group mocno inwestuje w Seata

Choć wiele osób spisywało już hiszpańską markę na straty, tokoncern VW Group nie zamierza przekreślać Seata. Władze niemieckiejkorporacji zdecydowały o sporych inwestycjach w swoją hiszpańską odnogę.

 

Wątek na forum: import samochodu z hiszpani

Witam niemogłem nigdzie na google znalezc zadnego forum odnosnie sprowadzania samochodow wiec pisze tutaj ze wzgledu na to ze jest to forum samochodowe. Znalazlem korzystna oferte auto za 17tys gdzie w polsce wartosc takiego wynosi 37tys. Cały problem w tym ze niechce pasc ofiara oszusta. Koles ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019