Wyszukiwałeś:

Holandia

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Holandia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Honda Civic: Polecam gorąco!!!

5 Autko tanie jak na swój segment irocznikowo.Extra silnik,który wspaniale spisuje sie ze skróconą na pierwszych2 biegach skrzynią.Jeżdżę już pół roku i brak jakich kolwiekawarji(standartowe wymiany płyny paski no i czasem żarówkixD),ogólnie autko

 

Audi A6: porównując do innych moich samochodów

5 to ten model postawił bym na miejscupierwszym. Mercedesy tez miałem. Komfort, prowadzenie bije inne o głowę.Nigdy mnie nie zawiódł. Robiłem trasy po 2200 km (Holandia - Polska) i ...kochane autko. Narobiłem nim kilometrów. Teraz poddaje Go gruntow...

 

Wątek na forum: COTY 2010: Ostateczne nominacje

dlaczego nie ma flagi Polski w tym cos tam the jer? to jakas kpina jest tam holandia ktora gowno ma i umie ~ziutek

 

Remont na krajowej "50"

Modernizacja odcinka Grójec - Mińsk Mazowiecki w ciągu drogi krajowej nr 50wyniesie 74,4 mln euro. Inwestycja współfinansowana przez Fundusz Spójnościzakończy się pod koniec 2006 roku i będzie m.in. pełnić funkcjętranzytowej obwodnicy Warszawy.

 

W Landwindzie nie przeżyjesz

Niemiecka organizacja ADAC przeprowadziła testy zderzeniowe chińskiego autaterenowego Landwind. Wyniki zostały określone jako katastrofalne i sąnajgorsze w dotychczasowej 20-letniej historii testów ADAC.

 

Profesjonalizm w każdym ściegu

Firma Inter Groclin generuje zyski niezbędne do osiągnięcia pozycji lidera narynku foteli samochodowych. W nadchodzących okresach firma zakładasystematyczne zwiększanie mocy produkcyjnych w związku z realizacją nowychkontraktów eksportowych.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Wątek na forum: Bezpłatne obwodnice

No siknę za chwilę - zadeklarował że POWINNY być bezpłatne - wszystkie dorgi powinny być już bez dodatkowych opłat - zdziera 90% ceny paliwa w podatkach i śmie mówić o łaskawie bezpłatnych odcinkach ??? Pytanie - dlaczego w takich krajach jak Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Holandia...

 

Pirelli WRC Academy wraca

Pirelli odnawia swoje zaangażowanie w rozwój nowego pokoleniajeżdżących talentów. Włoski producent opon, który wlistopadzie ubiegłego roku obchodził zakończenie trzyletniej kadencji jakooficjalny dostawca opon dla Mistrzostw Świata, zapewni szutrowe opony K4 i K6oraz opony RX i RE do nawierzchni asfaltowych na sześć rund WRC w tym sezonie.Opony otrzyma 20 młodych, dobrze rokujących kierowców, którzyreprezentują 14 krajów z całego świata.

 

Holandia mówi "nie" silnikom spalinowym?

Holenderskie władze wpadły na pomysł, aby z ulic tamtejszych miast zniknęłysamochody z silnikami spalinowymi. Ma to się stać do 2025 roku. To na razietylko wizja jednej partii, czy jednak ma szanse wejść w życie?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019