Wyszukiwałeś:

Hot X

Wheels X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hot Wheels

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Monster Jam już w sobotę

Druga polska edycja Monster Jam już w najbliższą sobotę we Wrocławiu!Przekonamy się, który z 10 Monster Trucków wykręci najlepszyczas w wyścigu równoległym. Wyjątkowe jury z Tomaszem Adamkiem,Krzysztofem Hołowczycem i Przemysławem Kaźmierczakiem z klubu ŚląskWrocław orzeknie, która z bestii wykonała najbardziej spektakularnyprzejazd w kategorii freestyle.

 

Ken Block i nowa linia pojazdów

Ken Block to kierowca rajdowy, który najbardziej znany jest z  widowiskowych produkcji filmowych Gymkhana. Block nie próżnuje i to nie tylko w kwestiach sportowych, ale i marketingowych.

 

Chevrolet Camaro: Od zabawki do pełnowymiarowego auta

Chevrolet zaprezentował specjalną wersję Chevroleta Camaro, która jest niczym innym, jak pełnowymiarowym modelem Hot Wheels. To pierwszy taki samochód.

 

Pierwsze zdjęcia kabrioleta Corvetty

Tuż przed genewską premierą otwartej wersji modelu Corvette Stingray,Chevrolet opublikował pierwsze zdjęcia swojej nowości. Fani amerykańskiejmotoryzacji powinni być zadowoleni.

 

Chevrolety na czele motoryzacyjnej pielgrzymki

Hot Rod Power Tour to tygodniowa motoryzacyjna pielgrzymka, organizowana zokazji rozpoczęcia sezonu letnich wycieczek samochodowych. W tym roku karawanępoprowadzi gama produkcyjnych i koncepcyjnych modeli Chevroleta o wysokichosiągach z Camaro Hot Wheels Concept z 1967 roku na czele.

 

Camaro też świętuje 50 lat Mustanga!

Dziś Ford pokazał jubileuszową wersję Forda Mustanga. 50 lat temu natargach w Nowym Jorku narodził się  Ford Mustang. Ten fakt zauważyłrównież Chevrolet i przygotował specjalny tort w postaci Camaro.Świetna zagrywka!

 

Silnik 1.0 EcoBoost w bestii Hot Wheels

W ekipie Ford Racing pracują bardzo szaleni ludzie, którzy stworzylipotwora sygnowanego przez Hot Wheels. Oto Hot Wheels Rip Rod wyposażony wsilnik 1.0 l EcoBoost przygotowany na targi SEMA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Hot Wheels".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019