Wyszukiwałeś:

Hummer

. Znaleziono 150 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hummer

Spróbuj też wyszukać: lexus bmw 3 suzuki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 150 wszystkich):

Wątek na forum: naprawa HUMMER

Witam wszystkich użytkowników HUMMERA Mam 10-letnie doświadczenie w naprawie pojazdów HUMMER zdobyte w Stanach Zjednoczonych.Mam możliwość sprowadzenia części zamiennych do H1,H2,H3. Jeśli szukasz pomocy w naprawie tych pojazdów zapraszam do mojego warsztatu w Krakowie, tel 694064748 Andrzej. <...

 

Hummer powiększa rodzinę

Z dwoma nowymi, limitowanymi modelami H2 i jednym podrasowanym modelem H3,amerykański Hummer wjedzie na salony motoryzacyjne w Detroit.

 

Hummer prosto z Afryki

Koncern General Motors zamierza uczynić Afrykę Południową główną baząeksportową dla samochodu Hummer H3. Pierwszy model ma zjechać z liniiprodukcyjnej już w ostatnim kwartale 2006 roku.

 

Globalny Hummer H3

Już za kilka tygodni dotychczasowe zestawienie marki Hummer zostanierozszerzone. Dołączy do niego samochód, który montowany jest w RPA, a terazbędzie sprzedawany na terenie całego globu. Mowa jest tutaj oczywiście omodelu Hummer H3.

 

Hummer H2 na czerwono

W Stanach Zjednoczonych Hummer wypuści do sprzedaży limitowaną edycję modeluH2. Znakiem rozpoznawczym serii Victory Red Limited Edition jest czerwony kolornadwozia oraz szykowne dodatki dla karoserii i wnętrza.

 

Hummer HX Concept: zapowiedź baby-Hummera

Na wystawie w Detroit zaprezentowany zostanie prototypowy Hummer HX,który jest jedną z pierwszych zapowiedzi spodziewanego w 2010 rokumałego Hummera H4.

 

Hummer z paką

Jeszcze w tym roku na rynku amerykańskim pojawi się Hummer H3T, czyli wersjapickup terenowego olbrzyma. Auto, którego premiera już w przyszłymtygodniu na wystawie w Chicago, przewidziane zostało także i na kontynenteuropejski.

 

Hummer w wersji E85

Jeśli taka marka jak Hummer do swojej oferty dołącza bardziej ekologicznemodele, w tym przypadku zasilane biopaliwami, znaczy to, że faktycznie do walkio czystsze środowisko włączyli się już chyba wszyscy producenci.

 

Hummer sprzedany Chińczykom

Mocnym akcentem rozpoczął proces restrukturyzacji General Motors. Dzień pozłożeniu wniosku o upadłość GM ogłosił, iż podpisał wstępneporozumienie w sprawie sprzedaży marki Hummer. Nowym właścicielem Hummerabędzie już wkrótce chińska firma Tengzhong.

 

Hummer już chiński!

General Motors podpisał z chińską firmą Sichuan Tengzhong Heavy IndustrialMachinery umowę sprzedaży marki Hummer. Choć szczegóły umowy nie sąznane, to najprawdopobniej strona chińska zapłaciła za akcje ok. 150 mlndolarów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020