Wyszukiwałeś:

Huracan

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Huracan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Lambroghini Huracan rozchodzi się jak świeże bułeczki

Najnowsze dziecko od Lamborghini jeszcze fizycznie nie zadebiutowało na rynku,a już Włosi zebrali pokaźną ilość zamówień.

 

Radiowóz od Lamborghini

Policja znów jest szybka. Niestety nie mówimy tu o naszychrodzimych funkcjonariuszach. Włoska policja po smutnej stracie znówmoże pochwalić się piekielnym radiowozem. Oto jego wysokość Huracan LP610-4 w barwach włoskiej policji!

 

Wypadek Lamborghini Huracan przy 310 km/h

Od kilku godzin na portalach społecznościowych i nie tylko użytkownicyprzesyłają sobie filmik, który udostępniła węgierska policja.Filmik nakręcony został przez pasażera z kabiny Huracana i widać na nimmoment wypadku przy 310 km/h…

 

Lamborghini pokazuje Huracan GT3

Jeśli masz około 1,6 mln złotych i bardzo mocno pragniesz się ścigać to Lamborghini ma coś dla Ciebie. Przy okazji musisz spełnić kilka regulaminowych wymagań, ale przecież to drobnostka. Włosi w Sant'Agata pokazali Huracan przygotowanego do startów w Blackpain GT Series.

 
 

Lamborghini Huracan gotowe do startów

 

Bodykit dostosowany do wymogów FIA oraz poprawiony silnik V10 5,2 litra to cechy nowego Lambroghini Huracan GT3. Włosi zbudują dla Ciebie ten bolid za równowartość ok 1,6 mln złotych

 

Mansory podkręca Lamborghini Huracan

Na stoisku Mansory będzie można podziwiać ich najnowszy projekt zrealizowanyna bazie Lamborghini Huracan LP 610-4. Niemiecka firma tuningowa podkręciłasilnik Lambo do ponad 800 KM.

 

Niemcy tuningują Lamborghini Huracan

Firma Vorsteiner to uznany gracz na rynku tuningowym. Niemiecka firmaprzygotowała specjalny program tuningowy dla Lamborghini Huracan.

 

Lamborghini Huracan Spyder we Frankfurcie

Już w przyszłym miesiącu odbędą się targi motoryzacyjne we Frankfurcie.Lamborghini zaprezentuje tam model Huracan w wersji Spyder. To jednak nie koniecnowości z włoskiej stajni.

 

Lamborghini Huracan LP610-4 Avio - debiut

W Hong Kongu debiutowała właśnie nowa limitowana wersja mniejszego Lamborghini. Huracan w odmianie Avio powstanie jedynie w 250 egzemplarzach,każdy otrzymał specjalne detale nawiązujące do lotnictwa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019