Wyszukiwałeś:

Hussarya

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hussarya

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

W końcu! Oto Arrinera w pełnej okazałości

Po 14 miesiącach prac nad stylistyką produkcyjnej wersji Arrinery, wiemy już,jak będzie ona wyglądać. Poznaliśmy też przy okazji nazwę pierwszego,supersportowego polskiego samochodu, która nawiązywać będzie dohusarii.

 
 

Arrinera Hussarya w policyjnych barwach

Już chyba wszyscy widzieli Porsche 911 4S i Cayman w barwach polskiej policji,które miały zasilić szeregi radiowozów wielkopolskiejdrogówki. Okazało się oczywiście, że to primaaprilisowy żart. Mimoto pojawił się kolejny supersportowy radiowóz.

 

Arrinera testuje z Lee Noblem

O polskim superaucie znów jest głośno. Na przełomie września ipaździernika w Warszawie i Ułężu odbyły się testy "jeżdżącej ramysupersamochodu" Arrinera Hussarya. W tych testach brał udział sławnyLee Noble.

 

Oto finalny wygląd polskiego superauta!

Arrinera pokazała światu finalny wygląd pierwszego polskiego superautaochrzczonego już wcześniej jako Hussarya. Samochód wygląda lepiejgdyż w finalnym wydaniu mniej przypomina samochody konkurencji.

 

Polski supersamochód na giełdzie w Londynie

Producent pierwszego polskiego supersamochodu poinformował dzisiaj, że jegoakcje zadebiutowały na giełdzie GXG Markets w Londynie. Firma zamierza trafićze swoim produktem na zachodnie rynki (Chiny, Bliski Wschód, EuropaZachodnia).

 

Wizjonerzy stworzą wnętrze Arrinery

Międzynarodowa marka Luc&Andre zaprojektuje i stworzy wnętrze  dlapierwszego polskiego superauta- Arrinerry Hussarya. Firma Luc&Andrezasłynęła m.in. tworząc meble inspirowane takimi autami jak AC Cobra 427czy Porsche 911.

 

Arrinera Hussarya trafi do sprzedaży w 2015 r

W Białej Podlaskiej, na tamtejszym lotnisku, Arrinera Automotive S.A.rozpoczęła kolejne testy drogowe, korzystając z prototypowego modeluHussarya. Firma testowała aerodynamikę nadwozia oraz układ jezdny.

 
 

Już w tym roku pierwsza Arrinera

Znamy plany dotyczące najbliższej przyszłości jedynego polskiegosupersamochodu. Jeszcze w tym roku pojawi się wersja wyścigowa - ArrineraRacing, zaś w przyszłym drogowa - Arrinera Hussarya. Powstaną 33 sztuki tegomodelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019