Wyszukiwałeś:

Hybrid X

Air X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hybrid Air

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Paryskie nowości 2008

Już za kilka dni wszystkie oczy interesujących się motoryzacją będązwrócone na Paryż i hale wystawowe, gdzie rusza kolejna edycjanajwiększej wystawy samochodowej "Mondial de l’Automobile2008". A na niej ok. 80 światowych premier oraz spora grupa modelikoncepcyjnych.

 

Infiniti M35h: Niemcy, bójcie się!

Jesli chodzi o klasę premium i limuzyny, to ciągle jesteśmy zapatrzeni wsamochody niemieckie. Okazuje się jednak, że od dłuższego czasu na rynkudostępna jest bardzo rozsądna alternatywa. Przemawia za nią wygląd,właściwości jezdne i co najważniejsze... cena, choć ta podobno dlaklientów poszukujących auta w tym segmencie średnio się liczy.

 

Rewolucyjna hybryda Citroena

Citroen zamierza wejść szerzej w sektor samochodów z napędemhybrydowych. W tym celu wprowadza rewolucyjne wręcz rozwiązanie Hybrid Air,które wykorzystuje sprężone powietrze połączone z hydrauliką. wGenewie zaprezentowany zostanie prototypowy Citroen C3 Hybrid Air.

 

Toyota Prius Plug-in: Lek na agresję bez recepty

W sportach walki, a już na pewno w boksie sportowa agresja jest wręczwskazana. Problem pojawia się, gdy zawodnik nie potrafi jej kontrolować irobi, rzeczy, które później rzucają cień na jego sportowąkarierę. Wydaje nam się, że znaleźliśmy lekarstwo, które nawet zMike’a Tysona zrobiłoby potulnego baranka.

 

Koncern PSA otrzymał nagrodę za technologię hybrydową

Francuski koncern otrzymał nagrodę za technologię przyszłości MAAF zainnowacyjne rozwiązanie Hybrid Air, które łączy napęd benzynowy zesprężonym powietrzem.

 

Citoren Cactus: Francuski Evoque

Citroen dziś odsłonił swój koncepcyjny model, który pokaże wprzyszłym tygodniu na targach motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie. Cactuskolców jednak nie ma.

 

Nowy koncept bazujący na Cactusie jedzie do Paryża

Targi motoryzacyjne w Paryżu wystartują już za kilka dni i specjalnie na tę imprezę Citroen przygotował wyjątkowy model koncepcyjny bazujący na C4 Cactusie.

 

Wątek na forum: Rewolucyjna hybryda Citroena

Nie HYDRAULICZNY tylko PNEUMATYCZNY - trzeba tłumaczyć z głową ... ~robin

 

PSA wstrzymuje prace nad napędem Hybrid Air

Francuski koncern w ostatnich latach pracował nad rewolucyjnym napędem hybrydowym, jednak problemy wewnętrzne firmy i brak kooperanta spowodowałyzawieszenie przedsięwzięcia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Hybrid Air".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019