Wyszukiwałeś:

Hybrid4

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hybrid4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

3008 - pierwsza seryjna hybryda Peugeota w Genewie

Światowa premiera „crossover by Peugeot”, to najważniejszewydarzenie na stoisku Peugeota, które odbędzie się na saloniesamochodowym w Genewie. Francuska marka zamierza tam zaprezentować wersjęprodukcyjną modelu 3008 (również w wersji hybrydowej). Drugą ikonątegorocznej wystawy w garażu Peugeota będzie 308 CC.

 

Citroen DS5 potwierdzony

To już wiadomość oficjalna. Citroen potwierdził wprowadzenie na rynekluksusowego modelu DS5. Według wstępnych informacji Francuzi zaprezentująpierwszy egzemplarz samochodu w 2011 roku.

 

Nowy etap współpracy PSA i Mitsubishi

Osamu Masuko, Prezes Mitsubishi Motors Corporation (MMC), i Philippe Varin,Prezes PSA Peugeot Citroën, podpisali w Paryżu umowę owspółpracy, która rozpoczyna nowy etap partnerstwa dotyczącegosamochodów elektrycznych (EV).

 

Peugeot SR1 - prekursor nowego stylu Lwa

Peugeot SR1 prezentuje trendy stylistyczne, które będą obowiązywały wprzyszłości we wszystkich modelach francuskiej marki. Debiut auta odbędziesię na salonie samochodowym w Genewie.

 

Sposób Francuzów na niższe spalanie

Najnowsza technologia e-HDi, czyli w skrócie połączenie jednostkiwysokoprężnej z odwracalnym alternatorem, pozwoli francuskiemu koncernowi PSAPeugeot Citroen zredukować o ok. 15% emisję CO2 w swoich dieslach.

 

Oto pierwszy hybrydowy diesel

Jest już produkcyjna wersja pierwszego hybrydowego modelu, w którymsilnik elektryczny będzie wspomagał pracę jednostki wysokoprężnej. Nadebiut rynkowy Peugeota 3008 Hybrid4 przyjdzie nam jednak poczekać do wiosnyprzyszłego roku.

 

Limitowana hybryda w sprzedaży

Z okazji Salonu Samochodowego w Genewie, Peugeot lada moment rozpoczynaprzyjmowanie zamówień na limitowanę wersję modelu 3008, nazwanąHYbrid4 Limited Edition.

 

Technologia HYbrid4 wyróżniona

Koncern PSA został otrzymał nagrodę "Złotej Kierownicy"  wdziedzinie ekologii za swoją technologię hybrydową HYbrid4, która jeststworzona w oparciu o silnik wysokoprężny.

 

Citroen DS5: Francuski pomysł na klasę premium

Francuscy producenci na różne sposoby próbują wejść do klasypremium, by nawiązać na tym polu rywalizację z niemieckimi konkurentami. Jakdo tej pory większość pomysłów spalała na panewce, co jednak niezmieniło ich zamiarów. Citroen próbuje podbić rynek modelami zlinii DS, której trzeci, a zarazem największy przedstawiciel właśniewjeżdża na polski rynek. A my mieliśmy okazję przekonać się, czy DS5 torzeczywiście coś więcej niż po prostu Citroen.

 

Koncern PSA sprzedał ponad 50 tys. hybryd

Francuski koncern na Starym Kontynencie zajmuje drugą pozycję pod względemsprzedanych samochodów z napędem hybrydowym. Od momentu wprowadzeniaich na rynek PSA sprzedało ponad 50 tys. aut z alternatywnym źródłemnapędu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019