Wyszukiwałeś:

Hydrogen X

7 X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Hydrogen 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Książę Albert w BMW Hydrogen 7

Czytałem gdzieś (chyba właśnie na "mojeauto"), że BMW Hydrogen 7 po wlaniu wodoru (zamiast tradycyjnego paliwa) traci połowę mocy i spala więcej. Wszystko przez to, że ten silnik może być zasilany zarówno benzyną, jak i wodorem. Jest to zatem wysoce nieefektywne. Najlepiej było by skons...

 

Wodorowe BMW w 2007

W przyszłym roku niemieckie BMW ma zamiar wprowadzić do sprzedaży wodorowąodmianę modelu serii 7. Już teraz bawarska marka przeprowadza testy nowegonapędu.

 

BMW Hydrogen 7

Luksusowa limuzyna BMW seria 7 będzie pierwszym modelem, który napędzanybędzie paliwem wodorowym. Prezentowany w Paryżu koncept powinien już byćostatnim etapem przed wdrożeniem go do seryjnej produkcji.

 

Wodorowe BMW w produkcji

Niemieckie BMW rozpoczęło właśnie produkcję limitowanej wersji modelu serii7, która będzie pierwszym luksusowym samochodem, wyposażonym w napędzasilany wodorem. Jej debiut nastąpi podczas targów motoryzacyjnych w LosAngeles, które odbędą się pod koniec listopada tego roku.

 

Samochody napędzane wodorem

Wodór będzie napędzał następną generację pojazdów; to faktakceptowany przez całą branżę motoryzacyjną. Ponieważ jest tonajczęściej występujący pierwiastek na świecie, jego zapasy nie stanowią wtym przypadku problemu.

 

Książę Albert w BMW Hydrogen 7

Podczas uroczystego otwarcia wystawy Ever Monaco poświęconej ochronieśrodowiska Książę Albert II otrzymał kluczyki do zasilanego wodorem BMWHydrogen 7.

 

BMW współpracuje z NASA

Tylko przestrzeń kosmiczna wydaje się być przeszkodą dla bawarskiegoproducenta samochodów. Marka BMW rozpoczęła właśniewspółpracę z NASA, dzięki której powstanie nowa generacjasystemu EfficientDynamics oraz nowe ekologiczne rozwiązania.

 

Co z tym wodorem?

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego pisarza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

Historia BMW Serii 7 - klasa biznes po bawarsku

Nowe BMW Serii 7 miało niedawno swój huczny debiut. Najświeższalimuzyna z Monachium tradycyjnie wprowadziła kilka nowości do segmentu, a mywspominamy co oferowały wszystkie poprzednie "siódemki".

 

Wodorowe BMW na rynku do 2020 roku

Mówi się, że wodór jest paliwem przyszłości. BMW topotwierdza, planując jeszcze w tej dekadzie prezentację masowo produkowanegoauta z tego typu zasilaniem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Hydrogen 7".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019