Wyszukiwałeś:

I X

DE X

A X

. Znaleziono 792 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: I DE A

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 792 wszystkich):

F1: De la Rosa w BMW-Sauber

Były zespół Roberta Kubicy, BMW-Sauber podał skład kierowcówna sezon 2010. Do zakontraktowanego wcześniej Japończyka Kamui Kobayashiegodołączy Hiszpan Pedro de la Rosa.

 

Sofia w Genewie

Włoskie studio projektowe I.DE.A Institute na zaczynającej się już jutrowystawie samochodowej w Genewie zaprezentuje prototypowy model o nieconietypowej, jak na miejsce odbywania się targów, nazwie Sofia.

 
 

Wątek na forum: Genewa 2010: I-DE-A Institute Sofia Concept Car

Wpisuje się w najlepsze koncepcje włoskieogo wzornictwa, aczkolwiek miom pozorów agresji, jest bardzo łągodny w liniach. Elementy projektu maja wiele odwołań do historii i tej włoskiej i brytyjskiej an class="author">~PabloXan>

 

Europejski i-MIEV

Mitsubishi dość długo testowało całkowicie elektryczny model i-MIEV przedwprowadzeniem go do sprzedaży na rynku europejskim. W końcu auto jest jużgotowe, a premiera europejskiej wersji tego elektrycznego auta będzie miałamiejsce na wystawie w Paryżu.

 

F1: Kobieta za kierownicą bolidu LRGP

Na początku sierpnia Hiszpanka María de Villota zasiaa za kierowninależącego do zespołu Lotus Renault GP bolidu R29 i przejechała nim 300kilometrów na torze im. Paula Ricarda.

 

De Tomaso Mangusta Concept

Jeśli marka De Tomaso nic Ci nie mówi to proponujemy przestudiować Internet by zgłębić wiedzę na temat legendarnych, niszowych marek samochodowych. Odrodzona marka w ostatnim czasie pokazała model SLC, który ma być bezpośrednią konkurencją dla BMW 5 GT. O następcach legendarnych sportowych De Tomaso na razie cisza... czy aby na pewno?

 

Prezes De Tomaso aresztowany

Firma De Tomas w ostatnim czasie ogłosiła bankructwo. Jednak nie jest to najbardziej sensacyjna wiadomość, gdyż ta dotyczy prezesa firmy.

 

BMW chce kupić DeTomaso!

Niedawno świat obiegła informacja, że wskrzeszona w 2009 roku marka De Tomaso ogłosiła upadłość. Jednak pod koniec minionego tygodnia pojawił się cień szansy na uratowanie legendarnej włoskiej marki.

 

Skoda na Tour de France do 2018 roku

Producent samochodów z Mlada Boleslav przedłużył umowę zorganizatorami wyścigu kolarskiego Tour de France na kolejne pięć lat.Potwierdza to udaną współpracę Skody z organizatorami kolarskiegoklasyku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "I DE A".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019