Wyszukiwałeś:

I X

Pace X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: I Pace

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Jaguara F-Pace zobaczymy jesienią

Jaguar szykuje SUVa i to wiadomo już od momentu, gdy Brytyjczycy pokazaliświatu koncepcyjny model C-X17. Teraz już wiemy kiedy auto zostanieoficjalnie zaprezentowane światu.

 

Szybkie Jaguary i Land Rovery w drodze

W brytyjskim koncernie z indyjskim kapitałem zapędzono do pracy pracowników oddziału SVO, czyli Special Vehicle Operations. Efektem będzie kilka bardzo ciekawych modeli, zarówno Jaguara jak i Land Rovera.

 

Jaguar F-Pace testowany w najcięższych warunkach

Brytyjska marka chcąc na poważnie walczyć z niemieckimi potentatami, musizaproponować klientom produkt niemal doskonały. Dlatego nowy Jaguar F-Paceprzechodzi obecnie ostatnie testy przedprodukcyjne, wykonywane w ekstremalnychwarunkach.

 

Jose Mourinho i Jaguar F-Pace

Jeden z najpopularniejszych trenerów na świecie, Jose Mourinho, zostałpoproszony przez Jaguara o sprawdzenie modelu F-Pace na zamarzniętym jeziorze wSzwecji.

 

Jaguar I-Pace Concept - elektryczny kocur

Brytyjski Jaguar przedstawił oficjalne swój najnowszy model koncepcyjny.Rewolucyjny I-Pace to SUV z napędem elektrycznym. Seryjny model trafi na drogiw 2018 r.

 
 

Hamann Jaguar F-Pace - nietuzinkowy

Niemiecki tuner opracował nowy bodykit i nieco podrasował jednostkęnapędową. Propozycja dla tych, którzy uważają F-Pace za nudnysamochód.

 

Jaguar F-Pace najlepszy ? WCOTY 2017

Na salonie motoryzacyjnym w Nowym Jorku poznaliśmy zwycięzcę tegorocznegoplebiscytu na Światowy Samochód Roku 2017. W tym roku głównanagroda trafia do Jaguara F-Pace, pierwszego SUV-a brytyjskiej marki.

 

Jaguar E-Pace - materiał na bestseller

Brytyjski producent stawia na SUV-y. Najpierw na rynku zadebiutował modelF-Pace, a teraz przyszedł czas na mniejszego brata - E-Pace. Nowy Jaguarzadebiutował wczoraj w Londynie, a lada moment pojawi się w salonach.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "I Pace".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019