Wyszukiwałeś:

IPL

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IPL

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Infiniti szykuje sportową niespodziankę

Infiniti szykuje mocną ofensywę na segment wyczynowych aut premium. Wamerykańskim urzędzie patentowym zarejestrowano nazwę "InfinitiPerformance Line", czyli IPL. Być może niebawem będzie to konkurent dlaniemieckich AMG oraz M.

 

Do walki z Mercedesem AMG czy BMW M

Infiniti już wkrótce będzie mieć w swojej ofercie bardziej sportoweodmiany swoich modeli. A to wszystko za sprawą nowego oddziału IPL - InfinitiPerformance Line. Na początku pojawi się IPL G Coupe.

 
 

Ostrzejsze cabrio Infiniti

Na rozpoczynających się już w tym tygodniu targach motoryzacyjnych w Paryżuna stoisku Infiniti będzie można zobaczyć kabrioleta modelu G37 w niecopodrasowanej postaci sygnowanej trzema literkami IPL.

 
 

Infiniti napędzane silnikami AMG

Źródła w Japonii nieoficjalnie i po cichu sugerują, że przyszłeszybkie modele Infiniti mogą być napędzane ręcznie budowanymi motorami AMG.

 

Mercedes z silnikiem Renault

1,6 litrowy diesel o mocy 128 koni mechaniczych trafi najprawdopodobniej do klasA i B już w przyszłym roku - tak przynajmniej twierdzą źródła weFrancji.

 

Infiniti IPL G Convertible debiutuje w Los Angeles

Na trwającym już dwa dni salonie samochodowym w Los Angeles Infinitioprócz model JX pokazało model Infiniti IPL G Convertible.Samochód pojawi się w sprzedaży wiosną 2012 roku.

 

Targi samochodowe w Los Angeles

Po dwóch dniach prasowych dziś już oficjalnie startują targisamochodowe w „Mieście Aniołów”. To trzecia tak ważnaimpreza w Stanach Zjednoczonych obok targów w Nowym Yorku oraz tych najważniejszych w Detroit, gdzie pojawiaj się większość producentówaut. 

 

Infiniti: Chcemy własnego AMG

Szef Infiniti, Johan de Nysschen zapowiedział, że pragnie stworzyć markęgodną konkurencji z M Power i AMG. Infiniti Performance Line nie spełniaswojej roli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019