Wyszukiwałeś:

IROC

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IROC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wszystko o samochodach Volkswagen Scirocco

Volkswagen Scirocco to sportowy model Volkswagena, który zaprezentowany został na wystawie w Genewie w 2008 roku (do samego rozpoczęcia targów trzymany był w wielkiej tajemnicy), a do sprzedaży trafił w drugiej połowie tegoż roku. Nawiązuje on wyraźnie, nie tylko swoją nazwą, do modelu o tej same...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: VW Iroc: Idea Scirocco

Taki zielony krokodylek... swoją drogą to scirocco to bardzoooo dalekie jest stylistycznie od kanciaka z ubiegłego wieku, takie nasterydowane corrado ~goguś

 

Drugi żywot Scirocco

Niebawem na drogi powróci legendarny model Scirocco, sygnowany znaczkiemniemieckiego producenta z Wolfsburga. Plany wdrożenia do produkcji kultowegosamochodu z lat osiemdziesiątych zostaną potwierdzone podczas targów wParyżu.

 

VW Iroc: Idea Scirocco

Volkswagen prezentuje w stolicy Niemiec, Berlinie, najnowszy model studyjnybędący zapowiedzią wprowadzenia do sprzedaży następcy legendarnego modeluScirocco. Trzeba przyznać, że nowa koncepcja sportowego auta VW nie maniewiele wspólnego z kanciastym Coupe z lat 70-tych.

 

VW stawia na TSI, gaz ziemny oraz Bluetec

W ciągu najbliższych kilku, kilkunastu lat Volkswagen planuje wprowadzić doseryjnej produkcji sporą liczbę bardziej oszczędnych i ekologicznychjednostek napędowych, które będą wykorzystywać różne źródła napędu.

 

VW Scirocco rewelacją Genewy

Która z zaprezentowanych w pierwszym dniu prasowym targów wGenewie nowości była najważniejsza? Jeżli mierzyć to liczbąprzedstawicieli świata mediów, jaką można było zobaczyć przywystawionych modelach, to niewątpliwie do miana najważniejszej premierywystawy Genewa 2008 będzie kandydować Volkswagen Scirocco.

 

Trabant powrócił jako... pojazd elektryczny

Stosunkowo niewielkie stoisko było miejscem jednej z najbardziejspektakularnych premier na tegorocznej wystawie IAA we Frankfurcie. Trabant NT,pokazany jeszcze jako model koncepcyjny, być może pojawi się na drogach jużza dwa lata.

 
 

Spojrzenie na stylistykę Volkswagena IROC

 

Prezentacja lini nadwozia i detali Volkswagena IROC.

 

Volkswagen IROC na mokrej nawierzchni

 

Popisy Volkswagenem IROC na mokrej nawierzchni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018