Wyszukiwałeś:

IS X

250 X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IS 250

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Wyciek paliwa w Lexusach

Tym razem na cenzurowanym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentówznalazły się dwa modele luksusowej marki Lexus - IS 250 oraz GS 300.

 

Lexus IS 250: Drugie podejście

Marka-córka Toyoty, Lexus, po raz drugi obiera kurs na lądowiskooznaczone jako segment klasy średniej z przyrostkiem „premium”, byzmierzyć się z rządzącą w nim od lat niemiecką triadą: BMW Serii 3,Mercedesem Klasy C i Audi A4. Pozostaje zatem tylko jedno pytanie: Czy model IS250 zaliczył miękkie lądowanie?

 

Lexus IS 250 Cabrio w sprzedaży na wiosnę

Lexus potwierdził debiut sprzedażowy swojego nowego modelu IS 250 Cabrio.Luksusowy reprezentant japońskiej marki w segmencie D pojawi się weuropejskich salonach na wiosnę 2009 roku.

 

Lexus IS 250C: Luksus bez dachu

Prawie rok minął od światowej premiery tego modelu. Ale w końcu jest. Wsierpniu w sprzedaży na polskim rynku pojawił się Lexus IS 250C, czyli wersjaz otwieranym dachem. I choć tegoroczne lato nie rozpieszcza nas specjalniesłoneczną pogodą, to jednak, jeśli posiadasz 230 tys. zł wolnejgotówki, warto zastanowić się nad zakupem tego Lexusa.

 

Lexus IS 250

 

IS 250 działa na podświadomość, wzbudzając emocje.

 

Lexus IS z nowym silnikiem

Nowa jednostka wysokoprężna, obecne w sprzedaży poddane modyfikacjom,niewielkie zmiany zewnętrzne to najważniejsze modernizacje, jakim poddanyzostał Lexus IS. Premiera na zbliżającej się wystawie w Paryżu.

 

Możliwy wyciek paliwa w Lexusie IS

W niektórych egzemplarzach Lexusa IS z silnikiem benzynowym (IS 250)może wystąpić wyciek paliwa. A wszystko przez zbyt słabo przykręconyczujnik ciśnienia paliwa.

 

Lexus: IS F Sport drogowy koncept

Lexus zaprezentował model IS, który na targach NAIAS w Detroit będzie dumnie prezentowany na stoisku japońskiego producenta. Auto na rynku pojawisię w wersjach IS 250, IS 350 oraz po raz pierwszy w wersji hybrydowej.

 

Lexus IS: Hybryda, benzyna, F Sport, tylko diesla żal

Wymagające gusta klientów segmentu premium, także w klasie średniej,wymuszają na producentach nienagannie wykończone wnętrze, atrakcyjnąstylizację nadwozia, najwyższej klasy jednostki napędowe oraz rozwiązania,niespotykane w modelach tzw. popularnych marek. I taki właśnie, w największymskrócie, jest najnowszy Lexus IS, który to wszystko posypujejeszcze szczyptą emocji.

 

Lexus IS dostanie silnik turbo

Ostatnio japoński producent dał światu nowy model NX, któryzadebiutował z nowością w gamie Lexusa - dwulitrowym, benzynowym silnikiemturbodoładowanym. Ten motor stopniowo będzie trafiał do pozostałychmodelów Lexusa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "IS 250".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018