Wyszukiwałeś:

IS X

300 X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IS 300

Spróbuj też wyszukać: is nowy model

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Lexus IS: bezawaryjny

5 samochód bezawaryjny, przy przebiegu ponad300 tyś. po polskich drogach nie było wymiany żadnych elementów przedniegozawieszenia

 

Wyciek paliwa w Lexusach

Tym razem na cenzurowanym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentówznalazły się dwa modele luksusowej marki Lexus - IS 250 oraz GS 300.

 

Lexus IS 250C: Luksus bez dachu

Prawie rok minął od światowej premiery tego modelu. Ale w końcu jest. Wsierpniu w sprzedaży na polskim rynku pojawił się Lexus IS 250C, czyli wersjaz otwieranym dachem. I choć tegoroczne lato nie rozpieszcza nas specjalniesłoneczną pogodą, to jednak, jeśli posiadasz 230 tys. zł wolnejgotówki, warto zastanowić się nad zakupem tego Lexusa.

 

Właściciele Lexusów do serwisu

Możliwość pojawienia się problemów z układem hamulcowym oraz zpompą paliwową są przyczyną, dla której posiadacze aż czterechmodeli marki Lexus zostaną wezwani do serwisów japońskiego producenta.

 

Nowe, a już z usterkami

Wyścig o to, by wyprodukować jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem, atakże chęć wypuszczania na rynek co i rusz nowych modeli sprawiają, żeskraca się czas niezbędny na prace projektowe, testy oraz wdrożenie. A to zkolei powoduje, że zdarzają się przypadki, że do naszych rąk trafiają nowesamochody z fabrycznymi wadami. Tylko w ubiegłym roku ogłoszonych zostałoprawie 60 akcji serwisowych związanych z różnego typu usterkami.

 

Lexus IS300h F Sport: Impuls

Niemcy powinni się obawiać. Lexus jest coraz bliżej. Gdyby tylko niestereotypy głęboko zakorzenione w głowach polskiego ludu.

 

Lexus IS dostanie silnik turbo

Ostatnio japoński producent dał światu nowy model NX, któryzadebiutował z nowością w gamie Lexusa - dwulitrowym, benzynowym silnikiemturbodoładowanym. Ten motor stopniowo będzie trafiał do pozostałychmodelów Lexusa.

 

Volkswagen Golf R kontra Peugeot RCZ R

Podejdź bliżej, bo sport będzie podgrzewał emocje. Podejdź bliżej, gdzieinżynieria pokaże swoją najlepszą stronę. Podejdź bliżej, bo francuskilew chce zaatakować niemiecką bestię. Podejdź bliżej do miejsca, wktórym sport sprowadzony został do jednej litery - R.

 

Wątek na forum: Oto najważniejsze zmiany 2015 roku

So English cars in Poland so what about the 300.000 Polish cars in England they are left hand drive and there is no problem there !!!!!!! ~englishman in poland

 

Hybrydowa Toyota i Lexus pozwolą oszczędzać pieniądze

O tym, że samochody z napędem hybrydowym spalają mniej benzyny wiemy od dawna. Tak samo jak o tym, że są one znacznie droższe w zakupie od wersjispalinowych - magazyn flotowy BFP Fuhrpark obliczył które hybrydy sąopłacalne w kilkuletniej eksploatacji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "IS 300".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018