Wyszukiwałeś:

IS X

300h X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IS 300h

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Lexus: IS F Sport drogowy koncept

Lexus zaprezentował model IS, który na targach NAIAS w Detroit będzie dumnie prezentowany na stoisku japońskiego producenta. Auto na rynku pojawisię w wersjach IS 250, IS 350 oraz po raz pierwszy w wersji hybrydowej.

 

Będzie hybrydowy Lexus IS

Już za nieco ponad miesiąc na wystawie w Genewie zaprezentowany zostanie poraz pierwszy Lexus IS w hybrydowej odmianie 300h. Tym samym japońska markanależąca do Toyoty będzie jedyną, która oferuje hybrydowe wersjewszystkich swoich oferowanych na rynku modeli.

 

Wysoka wartość rezydualna nowej hybrydy Lexusa

Zakup pojazdu hybrydowego, mimo braku jakichkolwiek ulg na rynku polskim,zaczyna się powoli coraz bardziej opłacać. Okazuje się, że hybrydy mająniższe koszty eksploatacji, a także mogą się pochwalić wysoką wartościąrezydualną. Doskonałym przykładem jest nowy Lexus IS 300h.

 

Lexus IS: Hybryda, benzyna, F Sport, tylko diesla żal

Wymagające gusta klientów segmentu premium, także w klasie średniej,wymuszają na producentach nienagannie wykończone wnętrze, atrakcyjnąstylizację nadwozia, najwyższej klasy jednostki napędowe oraz rozwiązania,niespotykane w modelach tzw. popularnych marek. I taki właśnie, w największymskrócie, jest najnowszy Lexus IS, który to wszystko posypujejeszcze szczyptą emocji.

 

Euro NCAP: Corolla potwierdza wysoki poziom bezpieczeństwa Toyot

Niezależna instytucja Euro NCAP, przeprowadzająca testy zderzeniowe nowychmodeli, jakie pojawiają się na rynku, tym razem poddała próbomzderzeniowym pięć modeli. Trzy z nich uzyskały maksymalną ocenę pięciugwiazdek. Dwa musiały zadowolić się jedną gwiazdką mniej. Najwyżejoceniona za ochronę dorosłych pasażerów została Toyota Corolla.

 

Lexus IS: straszenie nieaktulana strona

4.75 stare dane ja mam nowego leksusahubrydowego IS 300h i żadna rubryka tu nie pasuje. Co to za strona dlaemerytów i dinozaurów

 

Lexus IS300h F Sport: Impuls

Niemcy powinni się obawiać. Lexus jest coraz bliżej. Gdyby tylko niestereotypy głęboko zakorzenione w głowach polskiego ludu.

 

Chiński model najbezpieczniejszym autem 2013 roku!

Tego jeszcze nie było! Qoros 3 jest pierwszym modelem chińskiej produkcji,który zdobył pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Tojednak nie wszystko. Spośród 32 przetestowanych modeli w minionychdwunastu miesiącach chiński kompakt okazał się najbezpieczniejszym modelem.Bezpieczniejszym od chociażby Mazdy 6, Lexusa IS czy Toyoty Auris.

 

Lexus IS dostanie silnik turbo

Ostatnio japoński producent dał światu nowy model NX, któryzadebiutował z nowością w gamie Lexusa - dwulitrowym, benzynowym silnikiemturbodoładowanym. Ten motor stopniowo będzie trafiał do pozostałychmodelów Lexusa.

 

Hybrydowa Toyota i Lexus pozwolą oszczędzać pieniądze

O tym, że samochody z napędem hybrydowym spalają mniej benzyny wiemy od dawna. Tak samo jak o tym, że są one znacznie droższe w zakupie od wersjispalinowych - magazyn flotowy BFP Fuhrpark obliczył które hybrydy sąopłacalne w kilkuletniej eksploatacji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "IS 300h".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019