Wyszukiwałeś:

IS

. Znaleziono 285 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: IS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 285 wszystkich):

Lexus IS 250: Drugie podejście

Marka-córka Toyoty, Lexus, po raz drugi obiera kurs na lądowiskooznaczone jako segment klasy średniej z przyrostkiem „premium”, byzmierzyć się z rządzącą w nim od lat niemiecką triadą: BMW Serii 3,Mercedesem Klasy C i Audi A4. Pozostaje zatem tylko jedno pytanie: Czy model IS250 zaliczył miękkie lądowanie?

 

Lexus IS ze składanym dachem

Podczas salonu Paris Motor Show 2008 zadebiutował model Lexus IS 250C,który łączy w sobie cechy eleganckiego sportowego sedana z niezwykłymiwrażeniami jazdy pod gołym niebem.

 

Lexus IS 250 Cabrio w sprzedaży na wiosnę

Lexus potwierdził debiut sprzedażowy swojego nowego modelu IS 250 Cabrio.Luksusowy reprezentant japońskiej marki w segmencie D pojawi się weuropejskich salonach na wiosnę 2009 roku.

 

Lexus IS 250C: Luksus bez dachu

Prawie rok minął od światowej premiery tego modelu. Ale w końcu jest. Wsierpniu w sprzedaży na polskim rynku pojawił się Lexus IS 250C, czyli wersjaz otwieranym dachem. I choć tegoroczne lato nie rozpieszcza nas specjalniesłoneczną pogodą, to jednak, jeśli posiadasz 230 tys. zł wolnejgotówki, warto zastanowić się nad zakupem tego Lexusa.

 

Lexus IS z nowym silnikiem

Nowa jednostka wysokoprężna, obecne w sprzedaży poddane modyfikacjom,niewielkie zmiany zewnętrzne to najważniejsze modernizacje, jakim poddanyzostał Lexus IS. Premiera na zbliżającej się wystawie w Paryżu.

 

Lexus IS 250C: Relanium

Lexus IS 250C to przede wszystkim czteroosobowy kabriolet na słoneczne dni.Fakt w Polsce, w porównaniu na przykład z francuskim LazurowymWybrzeżem, takich dni w roku jest mało. Ale to wcale nie znaczy, że zakuptego modelu w naszym kraju jest bezsensowny.

 

Nowego Lexusa IS poznamy już w Detroit

Podczas styczniowych targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit japońskiproducent aut z segmentu premium zaprezentuje po raz pierwszy publicznościnajnowszą, trzecią już generację swojego kompaktowego modelu IS.

 

Lexus: IS F Sport drogowy koncept

Lexus zaprezentował model IS, który na targach NAIAS w Detroit będzie dumnie prezentowany na stoisku japońskiego producenta. Auto na rynku pojawisię w wersjach IS 250, IS 350 oraz po raz pierwszy w wersji hybrydowej.

 

Źle dokręcone wycieraczki w Lexusie IS

Banalna z pozoru usterka, w postaci źle dokręconych ramion wycieraczek dosworzni napędowych, jest powodem rozpoczęcia akcji serwisowej, w którejdo naprawy zostanie wezwanych aż 1.640 właścicieli Lexusów IS.

 

Lexus IS: Hybryda, benzyna, F Sport, tylko diesla żal

Wymagające gusta klientów segmentu premium, także w klasie średniej,wymuszają na producentach nienagannie wykończone wnętrze, atrakcyjnąstylizację nadwozia, najwyższej klasy jednostki napędowe oraz rozwiązania,niespotykane w modelach tzw. popularnych marek. I taki właśnie, w największymskrócie, jest najnowszy Lexus IS, który to wszystko posypujejeszcze szczyptą emocji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018