Wyszukiwałeś:

ITS

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ITS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Inteligentne systemy na polskich drogach

Szybki rozwój motoryzacji oraz poprawa warunków życiowychpowoduje, że w ciągu najbliższych kilkunastu lat natężenie ruchu naeuropejskich drogach wzrośnie nawet o 50%. Dokładając do tego czołowemiejsce Polski w statystykach nieszczęśliwych wypadków drogowychpriorytetem staje się zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, odpowiedniainfrastruktura i koordynacja ruchu drogowego. Co ciekawe, kluczową rolę wrealizacji tych zadań odgrywają Inteligentne Systemy Transportowe, októrych powoli słychać i w naszym kraj

 

Nowy kontrakt Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała kontrakt z przedsiębiorstwem ITSA. Michalczewski. Umowa dotyczy dostawy 27 autobusów miejskich SolarisUrbino 12. Nowe pojazdy będą wozić mieszkańców Radomia.

 

MI w sprawie jazdy na światłach w dzień

Ministerstwo Gospodarki "staje murem" za obowiązkową jazdą zwłączonymi światłami mijania przez całą dobę. Na stronie resortu możnaprzeczytać komentarz do publikacji prasowych dotyczących jazdy na światłachdziennych.

 

Ostrzeże przed niebezpieczeństwem

Nissan opracował nowoczesny system nawigacyjny, który potrafi ostrzegaćkierowcę przez niebezpieczeństwem na drodze. W dodatku potrafi on bardzoszybko obliczać drogę.

 

UE wprowadza Inteligentny system transportowy

Parlament Europejski zatwierdził nowe ramy prawne, w tym dyrektywy regulującewprowadzanie inteligentnego systemu transportowego (ITS) w Europie. To pierwszykrok do budowy zunifikowanego ITS na terytorium Unii Europejskiej. 

 

Przetarg na System ITS Poznań

Ogłoszony został przetarg na realizacje inteligentnego systemu transportowegodla Poznania. Termin składania ofert wyznaczono do dnia 29 marca 2012 r.Głównym celem projektu jest usprawnienie zarządzania ruchem drogowym iruchem transportu publicznego wraz z jednoczesnym zwiększeniem atrakcyjnościtransportu publicznego.

 

40 lat DAF ITS

Międzynarodowa pomoc drogowa DAF ITS (International Truck Service) świętuje40-lecie swojej działalności. DAF ITS szybko przywraca sprawność pojazdom poawarii i jest uważana za czołową organizację usługową w branżytransportowej.

 

Ponad miliard złotych na ITS-y w polskich miastach

W ciągu najbliższych kilku lat 33 polskie miasta i gminy wydadzą nainteligentne systemy transportowe (ITS) co najmniej 1,2 mld zł. Inwestycja wnowoczesne systemy zarządzania transportem oznacza płynniejszy ruch w miastachoraz zmniejszenie go w centrum. Efektami są spadek wydatków nautrzymanie infrastruktury i lepsza jakość powietrza.

 

Polskie miasta wdrażają inteligentne systemy transportowe

Szybszy przejazd przez miasto, łatwiejsze parkowanie i sprawniejsza komunikacjapubliczna – takie zalety polskim miastom mogą przynieść inteligentnesieci transportowe. Ponadto miasta mogą na nich zarabiać, na przykład dziękiskuteczniejszemu pobieraniu opłat parkingowych oraz karaniu kierowców zaprzejeżdżanie na czerwonym świetle. Inteligentne rozwiązania sąszczególnie ważne w miastach, gdzie możliwości rozbudowyinfrastruktury są ograniczone.

 

Bardzo zły stan oświetlenia w polskich samochodach

Jak wynika z raportu Instytutu Transportu Samochodowego, tylko klika procentpojazdów jeździ z dobrze ustawionymi światłami, a mniej niż połowa znich jest w stanie zapewnić minimum oświetlenia określonego przepisami.Około 10 proc. badanych pojazdów wymaga natychmiastowej naprawy lubwymiany reflektorów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019