Wyszukiwałeś:

Impala

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Impala

Spróbuj też wyszukać: mustang chevrolet impala 1967

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

 

Nowe radiowozy w USA

Ford Crown Victoria w policyjnych barwach to już niemal jedna z ikonStanów Zjednoczonych, podobnie jak żółte nowojorskietaksówki i czarne wozy FBI. Niestety te czasy odchodzą i szykują sięduże zmiany.

 
 

Chevrolet mógł być najpopularniejszą marką w Polsce

W listopadzie obchodzimy stulecie Chevroleta, jednej z najbardziej popularnychmarek samochodowych, nie tylko na amerykańskim rynku. Mało kto jednak wie otym, że marka ta dość mocno związana była już na początku swojegoistnienia z naszym krajem. Przez lata bowiem auta tej marki były najchętniejnabywanymi przez polskich kierowców.

 

Zapowiedź nowego Chevroleta Impali

Chevrolet Impala to jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli producenta zzaoceanu. Impala nie jest oficjalnie sprzedawana na starym kontynencie, ale wielufanów motoryzacji zna ten model doskonale. Teraz Chevrolet pokazałzdjęcie zapowiadające Impalę na 2014 rok.

 

Chevrolet odsłonił najnowszą Impalę

Chevrolet przestał być tajemniczy i w Nowym Jorku odsłonił najnowszą generację modelu Impala. Flagowy sedan przeszedł szereg  zmian i teraz oprócz nowego stylu dostarcza według Chevroleta jeszcze większychdoznań podczas jazdy.

 
 

GM zastrzegło nazwę SS

Najnowsze wieści zza Oceanu mówią, że General Motor w amerykańskim urzędzie patentowym zastrzegł nazwę SS, którą oznaczane byłysportowe wersje Chevroletów. Dlaczego zrobili to dopiero teraz?

 

Chevrolet powraca do korzeni

Ostatnio pojawiły się informacje, że Chevrolet zastrzegł nazwę"SS". Dziś wiemy dlaczego. Amerykańska marka zapowiada nowysportowy model.

 

Chevrolety na czele motoryzacyjnej pielgrzymki

Hot Rod Power Tour to tygodniowa motoryzacyjna pielgrzymka, organizowana zokazji rozpoczęcia sezonu letnich wycieczek samochodowych. W tym roku karawanępoprowadzi gama produkcyjnych i koncepcyjnych modeli Chevroleta o wysokichosiągach z Camaro Hot Wheels Concept z 1967 roku na czele.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019