Wyszukiwałeś:

Impreza X

wrx X

sti X

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Impreza wrx sti

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Wątek na forum: Moc Subaru WRX i STi

To jest właśnie Subaru Impreza WRX STI.... Stały napęd na cztery koła i ponad 300KM mocy... Po prostu cudo... Do tego ten wspaniały odgłos pracy silnika w układzie bokser... To ma tylko Subaru... No może jeszcze Porsche 911 (model 996 lub 997) GT3, ale to już inna bajka, zwłaszcza cenowa... S...

 

Nowa Impreza WRX w pakiecie STi

Japoński koncern Fuji Heavy Industries, producent samochodów marki Subaru, zaprezentował podczas trwających obecnie targów motoryzacyjnych w Tokio nowysamochód. Jest to długo oczekiwana wersja STi nowej generacji Subaru Imprezy.

 

Subaru Impreza STi 2008: Podwójna osobowość

Nie szata zdobi człowieka. Nie szata zdobi też samochód, lecz jegoosiągi można by rzec, kiedy spogląda się na nową wersję Subaru Impreza WRXSTi. Kontrowersji co do wyglądu to auto nie pozbędzie się nigdy, ale wszelkiewątpliwości co do walorów jezdnych zamienia w drobny pył już przypierwszym kontakcie. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas polskiejpremiery tego modelu.

 

Subaru Impreza WRX 2009 będzie mocniejsze

W internecie pojawiły się informacje na temat Subaru Imprezy WRX w wersji narok 2009. Najważniejsza z nich dotyczy mocy kultowego Japończyka, którawzrośnie do 265 KM.

 

Subaru Impreza WRX STi z mocnym C

Japońskie Subaru jeszcze nie tak dawno świętowało debiut kultowej ImprezyWRX STi, a już w planach ma wprowadzenie podrasowanej wersji tego modelu.Skrót Spec. C ma symbolizować jeszcze większe sportowe doznania.

 

Subaru Impreza STi: VIDEO-TEST

Szybki, unikatowy, a ponadto w najnowszej wersji pozwala także bez problemuumieścić w bagażniku dziecięcy wózek. Video-test najnowszego SubaruImpreza STi to nasz skromny, mikołajkowy prezent dla Was, Drodzy Czytelnicy.Choć o stylistyce tego samochodu mówiło się wiele różnych,mniej lub bardziej pochlebnych słów, to sądzimy, że większość zkierowców chciałaby pod poduszką znaleźć kluczyki do tegoniebieskiego myśliwca.

 

Subaru Impreza STi z karbonową czapką

Specjaliści z Subaru Tecnica International (STi) z okazji targówsamochodowych w Tokio przygotowali karbonową wersję legendarnego modelu SubaruImpreza.

 

Tylne "skrzydło" wraca do Imprezy STI

Subaru zaprezentowało pierwszy "teaser" nowej Imprezy WRX STIprzeznaczonej na rocznik modelowy 2011. Auto zostanie oficjalnie odsłoniętepodczas targów w Nowym Jorku.

 

Subaru Impreza WRX STI w wersji "soft"

Markę Subaru w ostatnich latach swojej działalności "kręci"szokowanie. Przerabialiśmy już kontrowersyjne nadwozie Imprezy typu hatchback,wysokoprężne silniki boxer, a teraz przyszła kolej na skrzynie automatyczne wkultowej wersji WRX STI.

 

Imprezy i Forestery do serwisu

Polski oddział importera aut marki Subaru ogłosił akcję naprawczą, w ramachktórej do serwisów wzywani będą właściciele niektórychegzemplarzy modeli Impreza, w tym WRX/STI, oraz Forester.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Impreza wrx sti".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019