Wyszukiwałeś:

Impreza

. Znaleziono 581 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Impreza

Spróbuj też wyszukać: red tube impreza XV legay

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 581 wszystkich):

Subaru Impreza RS: Młodszy brat legendy

Polski oddział Subaru wprowadza na rynek limitowany model specjalny Impreza"RS". Wyposażony w 2-litrowy, 16-zaworowy silnik o mocy 160 KM,samochód ma być tańszą ale mimo wszystko ciekawą alternatywą dlamocno sportowych wersji Imprezy WRX i STi.

 

Taka będzie rajdowa Impreza!

Na wystawie we Frankfurcie, tuż obok nowej generacji modelu Subaru Imprezastanie jego rajdowy odpowiednik, oznaczony literkami WRC. To jeszcze wersjakoncepcyjna, ale zmian stylistycznych nie powinno być już dużo.

 

Subaru Impreza: Trzecie oblicze

Dokonywanie rewolucyjnych zmian wyglądu w modelu, który od lat kojarzonyjest z określonym wizerunkiem to z reguły niełatwa sztuka dla producenta. Tymbardziej, kiedy auto przez najważniejsze jury, a więc klientów zostałookreślone mianem kultowego. Przed takim wyzwaniem stanęło właśnie Subaru,które postanowiło przedstawić zupełnie nowy, zupełnie inny, trzeciformat modelu Impreza.

 

EVO X vs. Impreza STi - pierwsze starcie

Niewiele czasu było potrzeba japońskim dziennikarzom aby w jednym miejscu otej samej porze doprowadzić do pierwszej konfrontacji dwóch odwiecznychrywali w nowych szatach: Mitsubishi Lancera EVO X i Subaru Impreza STi.

 

Subaru Impreza STi na ropę?

Wiele wskazuje na to, że powstanie wersja Subaru Impreza STi dla oszczędnych.Japońska marka podobno zastanawia się nad wprowadzeniem wysokoprężnejjednostki typu Boxer także do tej najmocniejszej serii modelu.

 

Subaru Impreza STi 2008: Podwójna osobowość

Nie szata zdobi człowieka. Nie szata zdobi też samochód, lecz jegoosiągi można by rzec, kiedy spogląda się na nową wersję Subaru Impreza WRXSTi. Kontrowersji co do wyglądu to auto nie pozbędzie się nigdy, ale wszelkiewątpliwości co do walorów jezdnych zamienia w drobny pył już przypierwszym kontakcie. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas polskiejpremiery tego modelu.

 

Subaru Impreza STi: VIDEO-TEST

Szybki, unikatowy, a ponadto w najnowszej wersji pozwala także bez problemuumieścić w bagażniku dziecięcy wózek. Video-test najnowszego SubaruImpreza STi to nasz skromny, mikołajkowy prezent dla Was, Drodzy Czytelnicy.Choć o stylistyce tego samochodu mówiło się wiele różnych,mniej lub bardziej pochlebnych słów, to sądzimy, że większość zkierowców chciałaby pod poduszką znaleźć kluczyki do tegoniebieskiego myśliwca.

 

"Ciężarowe" Subaru Impreza

Oprócz takich modeli Subaru jak Legacy kombi, Outback oraz Forster takżelegendarna Impreza ( z nadwoziem 5-drzwiowym) uzyskała homologacjęministerialną jako samochód ciężarowy.

 

Subaru Impreza STi z karbonową czapką

Specjaliści z Subaru Tecnica International (STi) z okazji targówsamochodowych w Tokio przygotowali karbonową wersję legendarnego modelu SubaruImpreza.

 

Subaru Impreza R4 zadebiutuje w IRC

Subaru Impreza WRX STI spec C w podrasowanej specyfikacji rajdowej R4 jest jużgotowa do rywalizacji. Auto z dniem 1 maja br. otrzymało homologację FIA izadebiutuje podczas Rajdu Korsyki, zaliczanego do serii IRC.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018