Wyszukiwałeś:

Inchcape X

Motor X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Inchcape Motor

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wątek na forum: Inchcape Motor najlepszym dealerem BMW

No prawda, nie są źli. Ale z warszawskich (Inchcape ma też salon w stolicy) wolę zdecydowanie Bawarię i u nich się serwisuje. No i jest jeszcze Fus. ~aaa

 

Wątek na forum: Meet MINI - zlot fanów i właścicieli marki MINI

Kieruj się stylem, przyjdź i wybierz model, który najbardziej Cię kręci. Przecież MINI nie można nie kochać. Więc jeśli masz MINI w genach to świętuj razem z nami w jednym z czterech polskich miast. MEET MINI 2009 odwiedzi w kolejne weekendy następujące miasta: •29-30 sierpnia - Warsza...

 

Inchcape Motor najlepszym dealerem BMW

Wrocławski salon Inchcape Motor otrzymał nagrodę za najlepsze wyniki wzakresie jakości obsługi klienta w roku 2008 dla najlepszego dealera BMW.

 

Ruszył największy salon BMW i MINI

Do dyspozycji klientów oddany został największy w Polsce salondealerski marek BMW i MINI. Zlokalizowany w Warszawie salon firmy Inchcape Motorspełnia w 100% restrykcyjne wymogi koncernu BMW AG.

 

Najlepszy dealer BMW w Polsce

Inchcape Motor otrzymał od BMW Polska nagrodę dla najlepszego dealera tejmarki.

 

Rusza sprzedaż elektrycznego BMW i3

Na polskim rynku w końcu będzie można kupić pierwsze BMW z napędemelektrycznym. Według przedstawicieli niemieckiego producenta, Polacy zwracającoraz większą uwagę na ekologię, więc pojazdy na prąd będą zyskiwać napopularności.

 

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Firma doradcza DCG Dealer Consulting wraz z Instytutem Badania RynkuMotoryzacyjnego Samar przygotowała listę największych dealerów wPolsce. Ranking TOP50 pozwala pokazać procentową wielkość sprzedażynajwiększych sprzedawców samochodów w odniesieniu do całegorynku. Zobacz, największych dealerów samochodów nad Wisłą.

 

Więcej punktów sprzedaży elektrycznych BMW w Polsce

Zaczęło się od jednego salonu w Warszawie, ale od czerwca elektryczne modelez serii "BMW i" będzie można kupić i serwisować już w 14 salonachsprzedaży w całej Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Inchcape Motor".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019