Wyszukiwałeś:

Indica X

Vista X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Indica Vista

Spróbuj też wyszukać: lusterka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Będzie elektryczna Tata Indica

Po prezentacji prototypowej wersji Tata Indica Vista EV na wystawach w Boloniioraz Genewie zapadła cisza w temacie elektrycznej wersji tego modelu. Dziśjuż jednak wiadomo, iż w ciągu kilku najbliższych miesięcy auto trafi dosprzedaży.

 

Tata Indica na sportowo

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie sporo ciekawego będziesię działo na stoisku indyjskiej firmy Tata Motors. Jedną z atrakcji będziekoncepcyjny jeszcze model Tata Indica Vista Concept S.

 

TATA będzie sprzedawać nowy model w Polsce

Z początkiem września w polskich salonach TATA Motors pojawi się całkowicieodmieniony następca modelu Indica – TATA Indica Vista. "Będzie tozupełnie nowa konstrukcja, auto większe i bardziej przestronne" -zapewnia indyjski producent.

 

Nowe auto za 29.950 zł

W salonach Tata Motors można już zamawiać nowy model indyjskiej marki -Indica Vista. W porównaniu do swojego poprzednika ma być dużo bardziejkomfortowo, bezpiecznie, a przy tym oszczędnie.

 

Zobacz najnowszy model Tata na żywo

Marubeni Motors Poland, oficjalny importer samochodów marki Tataorganizuje dni otwarte nowego modelu na polskim rynku – Tata Indica Vista.

 

Tata w Polsce się rozwija

Nie tylko nowo wprowadzony na rynek model Indica Vista ma być motoremnapędowym rozwoju marki Tata na polskim rynku. Równocześnie następujeposzerzenie listy obecnych autoryzowanych punktów sprzedaży aut tejindyjskiej marki.

 

Elektryczna Vista

Do naszej redakcji zawitał niedawno Tata Indica Vista, którego pełentest pojawi się na naszych stronach już niebawem. Tymczasem Tata Motorsprzygotowuje się właśnie do wprowadzenia na rynek tego małego samochodumiejskiego w wersji z napędem elektrycznym.

 

Tata Indica Vista: Krok po kroczku

Nie za bardzo udało się z Indicą, no to teraz indyjski koncern chce podbićEuropę mocno odmienionym modelem. Ma być lepsza jakość, lepszebezpieczeństwo i komfort oraz właściwości jezdne. A że mamy do czynienia zcałkowicie nowym autem, zmieniono również, choć nie całkowicie, jegonazwę. Sprawdziliśmy, czy Indica Vista jest pod każdym względem lepsza odpoprzednika i czy to wystarczy na Europejczyków.

 

Wątek na forum: Indica Vista-niska temperatura silnika, słabe ogrzewanie kabiny

Jakie jest ogrzewanie we Waszych Vistach (czy można nagrzać a samochodzie, gdy temp. zewnętrzna wynosi -4Cels)? Jaką wartość wskazuje (ile świeci elementów na wskaźniku temp.) czujnik temperatury silnika? ~Eugen_b

 

Wątek na forum: problem Tata Indica Vista

Witam, przejechałam Tata Indica Vista 3 tyś km i mam problem z którym byłam juz trzy razy w Serwisie i bez efektu . Podczas przejeżdżania przez progi zwalniające słyszane jest tarcie jakby gumy o gumę . Czy ktoś miał coś podobnego ? Serwis chyba za bardzo nie wiem co tym fantem zrobić . pozdrawia...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Indica Vista".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019