Wyszukiwałeś:

Indonezja

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Indonezja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Mitsubishi: 16 miesiąc w górę

Przedstawiciele Mitsubishi Motors Corporation zaprezentowali wyniki produkcjiglobalnej oraz dane dotyczące sprzedaży i eksportu koncernu na rynku wJaponii. Sierpień 2006 roku okazał się 16 z rzędu miesiącem wzrostu dlajapońskiej marki.

 

Mitsubishi Fuso kooperuje w Indonezji

Wchodzące w skład pionu pojazdów użytkowych koncernu Daimler Trucksjapońskie Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corp. (MFTBC) poszerzyło swojąglobalną działalność o rynek indonezyjski. Marka nabyła tam 18% akcji firmymotoryzacyjnej P.T. Krama Yudha Tiga Berlian Motors (KTB) i 32,28% akcjiwspółzależnej spółki zajmującej się produkcjąkomponentów.

 

Todt: Idonezja w F1 jeszcze nie teraz

Nowy prezydent FIA Jean Todt póki co nie wyobraża sobie wyścigu o GrandPrix Indonezji, choć taki kierunek ekspansji królowej motosportuchętnie widziałby Bernie Ecclestone, szef Formuły 1.

 

Audi z Indonezji

Audi idzie śladem światowych producentów i także postępujenaprzód ze swoją globalną ekspansją - firma jakiś czas temu, wporozumieniu z firmą INDOMOBIL /Garuda Mataram Motor, otworzyła nową fabrykęw Indonezji.

 

Rośnie popyt na tanie samochody użytkowe

Rosnąca popularność ekonomicznych lekkich, średnich i ciężkichpojazdów użytkowych w krajach rozwijających się oraz wciążutrzymujące się nastroje recesyjne w krajach rozwiniętych, sprzyjająznaczącym zmianom w zakresie zapotrzebowania na tego rodzaju samochody nacałym świecie. W ciągu najbliższych 5 lat należy spodziewać sięsystematycznego i solidnego wzrostu popytu na niedrogie, ekonomiczne weksploatacji samochody dostawcze.

 

20 lat temu zakończono produkcję "dużego Fiata"

Ciężko w to uwierzyć, ale minęło już dwadzieścia lat od momentu kiedy zlinii montażowych FSO na Żeraniu zjechał ostatni egzemplarz Fiata 125p,popularnie nazywanego ze względu na stylistykę "kanciakiem" lub"dużym Fiatem". Przez długie lata był on obiektem motoryzacyjnychmarzeń w Polsce.

 

Wątek na forum: Coraz niższa emisja CO2

Czlowiek wydycha ok.10 litrow powietrza na minuty - zawartosc CO2 w wydechu to ok. 4%. Doba ma 1440 minuty - kazdy z nas wydycha wiec 576 litr?w CO2 na dobe co czyni ok. 25 moli CO2. Masa czasteczkowa CO2 to 44 - a wiec na dobe produkujemy 1100 g CO2 - dla uproszczenia 1 kg. Jest nas mniej wiecej...

 

Nissan potwierdził powrót marki Datsun

Kilka dni temu informowaliśmy, że Nissan planuje wskrzesić markę Datsun. Dziś oficjalnie japoński koncern potwierdził te informacje oraz przedstawiłnowe logo.

 

Parlament Europejski bez zdecydowanych kroków w sprawie biopaliw

Parlament Europejski nie wskazał wyraźnego kierunku, w jakim powinna zmieniaćsię polityka UE w zakresie promowania i stosowania biopaliw. Ostatecznerozstrzygnięcia, na które czeka zarówno przemysł, jak iorganizacje zaniepokojone szeregiem negatywnych skutków dotychczasowychprzepisów, zapadną prawdopodobnie już po kolejnych wyborach do PE w2014.

 

Mi-DO, czyli nowy hatchback Datsuna

Podczas zaczynającej się w tym tygodniu w Moskwie wystawy samochodowej Datsunzaprezentował nowy model o nazwie mi-DO. To drugi już model tej japońskiejmarki po wskrzeszeniu jej przez Nissana.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019