Wyszukiwałeś:

Infiniti X

Performance X

Line X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Infiniti Performance Line

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Infiniti szykuje sportową niespodziankę

Infiniti szykuje mocną ofensywę na segment wyczynowych aut premium. Wamerykańskim urzędzie patentowym zarejestrowano nazwę "InfinitiPerformance Line", czyli IPL. Być może niebawem będzie to konkurent dlaniemieckich AMG oraz M.

 

Do walki z Mercedesem AMG czy BMW M

Infiniti już wkrótce będzie mieć w swojej ofercie bardziej sportoweodmiany swoich modeli. A to wszystko za sprawą nowego oddziału IPL - InfinitiPerformance Line. Na początku pojawi się IPL G Coupe.

 

Ostrzejsze cabrio Infiniti

Na rozpoczynających się już w tym tygodniu targach motoryzacyjnych w Paryżuna stoisku Infiniti będzie można zobaczyć kabrioleta modelu G37 w niecopodrasowanej postaci sygnowanej trzema literkami IPL.

 

Infiniti napędzane silnikami AMG

Źródła w Japonii nieoficjalnie i po cichu sugerują, że przyszłeszybkie modele Infiniti mogą być napędzane ręcznie budowanymi motorami AMG.

 

Infiniti FX Vettel trafi do produkcji

Infiniti FX Sebastian Vettel to specjalna wersja modelu FX stworzona we współpracy z inżynierami z Red Bull Racing specjalnie dla dwukrotnego już  mistrza świata Sebastiana Vettel. Samochód powstał jakdotąd w jednym egzemplarzu ale producent planuje rozpocząć produkcje tego modelu.

 

Infiniti IPL G Convertible debiutuje w Los Angeles

Na trwającym już dwa dni salonie samochodowym w Los Angeles Infinitioprócz model JX pokazało model Infiniti IPL G Convertible.Samochód pojawi się w sprzedaży wiosną 2012 roku.

 

Przyszły model Infinit z potężną mocą

Pojawiły się nowe informacje pochodzące od Infiniti, które dotyczągamy modelowej. Mowa tu o Serii G, która w ciekawej wersji pojawi sięjako model 2015.

 

Infiniti tytularnym sponsorem zespołu Red Bull Racing

Red Bull Racing oraz marka Infiniti zacieśniają współpracę.Trzykrotny mistrz świata konstruktorów od przyszłorocznego sezonubędzie nosił nazwę Infiniti Red Bull Racing.

 

Wspólny samochód Infiniti i Red Bulla

W zeszłym tygodniu Infiniti ogłosiło poszerzenie współpracy z Red Bullem. Japońska marka od przyszłego roku będzie tytularnym sponsorem austriackiego zespołu F1. Okazuje się, że obie firmy będą również współpracować w dziedzinie aut drogowych.

 

Infiniti: Chcemy własnego AMG

Szef Infiniti, Johan de Nysschen zapowiedział, że pragnie stworzyć markęgodną konkurencji z M Power i AMG. Infiniti Performance Line nie spełniaswojej roli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Infiniti Performance Line".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019