Wyszukiwałeś:

Ingolstadt

. Znaleziono 401 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ingolstadt

Spróbuj też wyszukać: ingolstadt samochody używane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 401 wszystkich):

Podwójny jubileusz Audi A3

Audi A3 ma już dziesięć lat. W tym czasie do klientów trafiło jużpółtora miliona egzemplarzy tego modelu rodem z Ingolstadt.

 

Najlepsze półrocze w historii Audi

516 tys. sprzedanych samochodów w pierwszych sześciu miesiącach br.jest rekordowym wynikiem w dotychczasowej historii koncernu z Ingolstadt. Po razpierwszy też roczna sprzedaż aut marki Audi może przekroczyć milionegzemplarzy.

 

Audi zapowiada ogromne inwestycje

Audi na lata 2010 - 2012 przewiduje inwestycje w wysokości 7,3 miliarda euro.Plan dotyczy zarówno rozwój nowych technologii jak i wprowadzenienowych modeli.

 

Nowe Audi A8: Kolejna odsłona sportowego luksusu + [VIDEO]

Przeszło szesnaście lat temu na drogach pojawiła się pierwsza generacjatopowej limuzyny z Ingolstadt, która była w stanie nawiązać mocnąrywalizację z innymi konkurentami znad Renu. W tym roku na polskie drogiwkracza jej najnowsza odsłona. Oto Audi A8, które jest jeszcze bardziejsportowe pośród limuzyn, a do tego naszpikowane najnowszymitechnologiami.

 

Trzy miliony na liczniku Audi A3

Być może gdyby nie ten model, dziś auta z segmentu premium byłyby dużomniej dostępne dla przeciętnie zamożnych kierowców. Siedemnaście lattemu ruszyła produkcja Audi A3, pierwszego kompaktu z segmentu premium, a dziśmodel ten świętuje już trzymilionowego członka swojej rodziny.

 

MAN dostarczy autobusy hybrydowe do Ingolstadt

Firma MAN Truck & Bus przekazała trzy autobusy liniowe MAN Lion’sCity Hybrid zakładom komunikacji miejskiej Stadtbus Ingolstadt GmbH. Autobusyte powstają w zakładach MAN Bus w Starachowicach oraz Sadach pod Poznaniem.

 

Audi powiększa fabrykę w Ingolstadt

Audi uruchomiło nowy zakład produkcyjny w Münchsmünster, będącykolejną częścią głównej fabryki w Ingolstadt. W nowym zakładziebędą powstawać m.in. elementy nadwozia oraz komponenty zawieszenia.

 

Audi zapowiada model Q1

W Ingolstadt stworzą nowy model z rodziny "Q". W 2016 roku wNiemczech ruszy produkcja kompaktowego SUVa - Audi Q1.

 

Już 20 lat Audi A4

W tym roku Audi A4 obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Od początku swojejkariery rynkowej ten średniej klasy model, którego cztery generacjewyjechały już na drogi, wytwarzany jest w fabryce Audi w Ingolstadt.

 

Audi wykorzystuje używane akumulatory litowo-jonowe

W swoim zakładzie produkcyjnym w Ingolstadt Audi wykorzystuje używaneakumulatory z samochodów elektrycznych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019