Wyszukiwałeś:

Insignia X

Country X

Tourer X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Insignia Country Tourer

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Opel Insignia na leśne dukty

Opel zaprezentował dziś samochód, który na rynku będziechciał podebrać klientów Volkswagenowi. Precyzując Insignia CountryTourer jest odpowiedzią na Passata Alltracka. Nowa wersja Insigni zadebiutujewe wrześniu.

 
 

Nowy system multimedialny dla Opla Insignii

Nowy multimedialny system, który trafi dwóch nowych Opli:Insignii i Insignii Country Tourer zostanie zaprezentowany po raz pierwszy natargach IAA we Frankfurcie.

 

Opel Insignia Country Tourer

 

Opel Insignia Country Tourer to odpowiedź Opla na Volkswagena Passata Alltracka, czyli auto, które da sobie radę także poza asfaltem. Światowa premiera odbędzie się na wystawie IAA we Frankfurcie.

 

Niezła sprzedaż Opla Insignia

Gorsze chwile Opel ma już chyba za sobą. Flagowy model koncernu z Russelsheim- Opel Insignia - cieszy się sporym powodzeniem. Od debiutu najnowszej wersjiprzed rokiem na wystawie we Frankfurcie złożono już na niego 100 tys.zamówień.

 

Oto najlepsze auta do holowania

Okres wakacyjny tuż przed nami, wielu z nas wyruszy na letni wypoczynekwykorzystując różnego rodzaju przyczepy kempingowe. Jeśli zamierzamydopiero skompletować taki skład, podpowiadamy, jakie modele najlepiej nadająsię do holowania przyczep.

 

Koniec modelu Insignia Country Tourer

Koncern GM może w najbliższym czasie zrezygnować z modelu Insignia wuterenowionej wersji Country Tourer. Wszystko przez słabą sprzedaż samochodui wysokie koszty produkcji.

 

Opel Insignia Country Tourer w polskich salonach - ile kosztuje?

Nowy Opel Insignia jest już dostępny w polskich salonach. Po raz kolejnysamochód jest oferowany w off-roadowej wersji Country Tourer. Polskiimporter opublikował oficjalny cennik tego wariantu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Insignia Country Tourer".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019