Wyszukiwałeś:

Inter X

Cars X

SA X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Inter Cars SA

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Jubileuszowe Targi Inter Cars SA

4-5. września 2010 r. a lotnisku w Modlinie /Nowy Dwór Mazowiecki k/Warszawy odbędą się jubileuszowe 10 Targi części zamiennych, narzędzi iwyposażenia warsztatów Inter Cars SA. Na ponad 20 tys. m2 powierzchniwystawienniczej spotkają się dostawców części do samochodówosobowych, ciężarowych i dostawczych. Ofertę ekspozycyjną tworzyć będątakże światowi producenci narzędzi i urządzeń tak ważnych dla wyposażenianowoczesnego warsztatu.

 

Onboard z Jerzym Dudkiem podczas wyścigu Corvette 4x4 Turbo vs. Jet-Car

 

Onboard z Jerzym Dudkiem podczas wyścigu Corvette 4x4 Turbo vs. Jet-Car - mojeauto.tv

 

Wypożycz lub kup naczepę Feber w filii Inter Cars SA

Już teraz części zamienne do wywrotek produkcji Feber Inter Cars możnakupić we wszystkich oddziałach Inter Cars SA. Niedługo w wybranych filiach wsprzedaży dostępne będą także same naczepy wyprodukowane przez Febera.

 

LPG - wciąż jeszcze się opłaca

Ostatnia obniżka cen paliw okazała się tylko chwilowa i obecnie ponowniekierowcy na stacjach benzynowych muszą się liczyć z poważnymi wydatkami. Ichoć podwyżki dotknęły wszystkie najpopularniejsze paliwa - także LPG - tojednak wciąż autogaz jest najkorzystniejszą opcją. Czy jednak w każdymprzypadku montaż instalacji gazowej jest opłacalny?

 

ILS inwestuje na Warmii i Mazurach

ILS zainwestuje w Zakroczymiu, w pobliżu Lotniska Warszawa-Modlin,spółka planuje stworzenie nowoczesnego, europejskiego centrumlogistycznego. ILS sp. z o.o. należy do Grupy Inter Cars SA, największego wPolsce i jednego z czołowych w Europie dystrybutorów części dosamochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Inter Cars SA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019