Wyszukiwałeś:

Internetowy X

Samochod X

Roku X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Internetowy Samochod Roku

Spróbuj też wyszukać: internetowy samochod roku 2009 internetowy samochod roku 2004 internetowy samochod roku 2006

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Wątek na forum: Internetowy Samochód Roku 2006 - Raport

Łe tam, taki sobie. W tym roku widzę c30 na pierwszym miejscu podium :) ~bronek

 

Internetowe Samochody Używane Roku 2005 w komisie

Mimo iż od wyborów Internetowego Samochodu Używanego Roku 2005 minęłotroszkę czasu postanowiliśmy zweryfikować zaprezentowane wyniki w kategoriiaut używanych z jednym ze sprzedawców detalicznych sieci GEpard.

 

Samochód polskiego Internetu

Już jutro w godzinach wieczornych Internetowa Platforma Motoryzacyjnamojeauto.pl ogłosi wyniki plebiscytu "Internetowy Samochód Roku2007". Będzie to już czwarta edycja jedynego w Polsce konkursu, wktórym to Internauci w oparciu o statystyki oglądalności konfiguratoranowych samochodów vortalu mojeauto.pl dokonują wyborunajpopularniejszego pojazdu w ubiegłym roku.

 

Po gali Internetowy Samochód Roku 2007

Od finału czwartej edycji konkursu na Internetowy Samochód Rokuupłynęło już trochę czasu. Emocje w większości już opadły. Teraz czasna podsumowania i opinie uczestników, w szczególności tych,którzy mieli to szczęście i w środowy wieczór mieli zaszczytodebrać jedną z nagród.

 

Ford Focus Internetowym Samochodem Roku 2008!

Ford Focus był najbardziej popularnym modelem w Internecie w minionym roku,dzięki czemu już po raz drugi w historii zwyciężył w końcowej klasyfikacjirankingu Top Ten mojeauto.pl, a tym samym zdobył tytuł Internetowego SamochoduRoku 2008. Za plecami pierwszego Focusa znalazły się Honda Civic oraz SkodaFabia.

 

Skoda Octavia najpopularniejsza!

Szósta edycja plebiscytu Internetowy Samochód Roku zakończona.Najpopularniejszym samochodem w polskim Internecie w minionym już 2009 rokuokazała się bezapelacyjnie Skoda Octavia. Za plecami czeskiego kompaktuznalazły się Volkswagen Golf i Opel Astra.

 

Internetowy Samochód Roku 2009

 

W plebiscycie Internetowy Samochód Roku 2009 zwyciężyła Skoda Octavia, zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z wręczenia nagrody - mojeauto.tv

 

Internetowy Samochód Roku 2010

 

Znamy już rozstrzygnięcia plebiscytu na Internetowy Samochód Roku 2010. Drugi rok z rzędu najpopularniejszym modelem okazała się Skoda Octavia. Z kolei wśród aut używanych największym zainteresowaniem w minionym roku cieszył się Volkswagen Golf - mojeauto.tv

 

Duster i Golf bezkonkurencyjne w 2011 roku

Jak co roku największy polski serwis ogłoszeń motoryzacyjnych ogłasza jakimodel został Internetowym Samochodem Roku 2011 i publikuje statystykidokładnie opisujące nasz rynek. Golf to najbardziej poszukiwanysamochód używany, a Volkswagen jest najczęściej wyszukiwaną marką wserwisie otoMoto.pl. W kategorii aut nowych zwyciężyła Dacia Duster.

 

Internetowy Samochód Roku 2011 ? raport - auta używane

Volkswagen Golf najczęściej poszukiwanym autem używanym w polskim Internecie.Polski rynek wtórny zdominowany zresztą jest przez samochody zza naszejzachodniej granicy. To najważniejsze wnioski z raportu otomoto.pl, adotyczącego minionego roku i segmentu aut używanych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Internetowy Samochod Roku".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019