Wyszukiwałeś:

Iosis

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Iosis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: Na celowniku: Ford Mondeo Limousine

eee kicha. Koncept Iosis zapowiadał cudowne dziecko nowego fordowskiego design'u a wyszło jak zwykle - ładny ale taki biedny i marny w porównaniu do pierwotnych założeń. mam nadzieje że ten tył zostanie jeszcze zmieniony przynajmniej na rynki europejskie bo nie spojrze nigdy ana to paskudztwo...

 

Wątek na forum: Ford Iosis Max Concept

Jakie wymiary ma Ford Iosis Max? Może już wiadomo ile w przybliżeniu będzie kosztował ten model Forda? ~Lubuszanin

 

Za kółkiem S-Maxa i Galaxy

Ford S-Max oraz nowy Ford Galaxy to najnowsze modele w klasie vanów, którymiFord będzie chciał zdominować ten dość popularny segment samochodów.

 

Nietypowy Ford iosis X

Podczas 78. międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Paryżu ukazał sięfuturystyczny samochód typu crossover sygnowany logiem Forda. Studiumkoncepcyjne modelu iosis X zaprezentowało nowoczesny design marki nazywanyprzez jego twórców kinetycznym.

 

Modelowa ofensywa Forda

Po debiucie modelu S-Max, a następnie prezentacji kolejnej generacji FordaMondeo, na międzynarodowych targach w Paryżu przyszedł czas na kolejne auta.Od debiutu rynkowego modelu C-Max miną niebawem cztery lata, co oznaczazapowiedź face-liftingu tego auta.

 

Nie Fiesta, a Verve

Ford przygotował znienacka bardzo ciekawą premierę na nadchodzące targi weFrankfurcie. Będzie to samochód z segmentu B, prezentujący szczytową formę'kinetic design' stworzonego przez Forda. Jego wygląd będzie w dużym stopniuodzwierciedlał to, co zobaczymy za kilka miesięcy na drogach, czyli nowąFiestę oraz Ka.

 

Ford Kuga: Strong-baby [video]

Porzucenie ortodoksyjnych reguł czy określonych kanonów kończy się zreguły dwojako. Narodzinami nowej idei albo stłumieniem "rewolucji".Nazwanie rewolucjonistą nowego modelu Forda Kuga byłoby nadużyciem aletwórcą nowego trendu i owszem. Jako jedyny na rynku jest bowiem SUV-em,a na dodatek crossoverem. I jest też kompaktowy.

 

Kolejny minivan Forda

Choć gama dostępnych w sprzedaży modeli Forda z segmentu minivanów domałych nie należy, to na wystawie w Genewie można zobaczyć kolejne auto ztego segmentu. Koncepcyjny jeszcze Ford iosis MAX to zapowiedź kompaktowegominivana.

 

AMI Lipsk 2009: Ford Iosis Max Concept

 

Ford Iosis Max Concept - mojeauto.tv

 

Ford Iosis Max Concept

 

Prezentacja nowego conceptu Iosis Max - mojeauto.tv

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018