Wyszukiwałeś:

Iran

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Iran

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Rosja to nie Europa

rosja to dziki wschód ~franek

 

Wątek na forum: Iran wstrzymuje produkcję części aut

3 LITRY A CO DRUGI JEźDZI TOYOTą LC 4.7 MOżE 3 WIADRA? NA ROZRUCH + KLIMA I żEBY PRZEJECHAć NA DRUGą STRONę ULICY ~ALESSIA

 

Wątek na forum: Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

[do szkoły!!!] Chyba chodzi o BLISKI WSCHÓD - ang. MIDDLE EAST a nie ŚRODKOWY... za Wiki: Środkowy Wschód - nazwa stosowana dla określenia regionu Azji położonego od Wyżyny Irańskiej, po ujście Gangesu i Bajkał i obejmującego część Iranu, Afganistan, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiński Turkies...

 

Litr paliwa po 6 zł? - realny scenariusz

200 dolarów za baryłkę ropy obniży PKB Polski w 2009 roku o 1 pktproc. poniżej prognoz. Tak wysoki poziom cen ropy może zwiększyć inflacjęnawet do 7 proc. rok do roku. Jak informuje Gazeta Prawna (GP), taka sytuacjaspowoduje wzrost cen paliwa do końca roku nawet do 6 zł za litr.

 

Konkurent Logana z... Iranu

Irański producent samochodów Iran Khodoro Industrial Group (IKCO)oficjalnie przedstawił swój drugi, w pełni autorski model. Auto nazywasię Runna i w Europie mógłby konkurować na przykład z Dacią Logan,od której jest bez wątpienia ładniejszy.

 

Expedycja III: Bezdrożami do Pekinu

Choć przed nami już czwarta edycja Expedycji, warto podsumować poprzedniąwyprawę. 12 tysięcy kilometrów, w większości autostopem przez obszaryrosyjskie i Mongolię, dwójka śmiałków i temperatury sięgająceminus 30 stopni Celsjusza - tak w wielkim skrócie można opisać wyprawęAgaty Krzemień i Witka Rybskiego na trasie Kraków - Pekin.

 

Rośnie popyt na tanie samochody użytkowe

Rosnąca popularność ekonomicznych lekkich, średnich i ciężkichpojazdów użytkowych w krajach rozwijających się oraz wciążutrzymujące się nastroje recesyjne w krajach rozwiniętych, sprzyjająznaczącym zmianom w zakresie zapotrzebowania na tego rodzaju samochody nacałym świecie. W ciągu najbliższych 5 lat należy spodziewać sięsystematycznego i solidnego wzrostu popytu na niedrogie, ekonomiczne weksploatacji samochody dostawcze.

 

20 lat temu zakończono produkcję "dużego Fiata"

Ciężko w to uwierzyć, ale minęło już dwadzieścia lat od momentu kiedy zlinii montażowych FSO na Żeraniu zjechał ostatni egzemplarz Fiata 125p,popularnie nazywanego ze względu na stylistykę "kanciakiem" lub"dużym Fiatem". Przez długie lata był on obiektem motoryzacyjnychmarzeń w Polsce.

 

Gdyby na świecie było tylko 100 samochodów

W dzisiejszych czasach mamy dostępną mnogość marek, kolorów,nieskończone listy wyposażenia. Kupowanie samochodu (pod warunkiem, że mamyprzy sobie odpowiednią ilość gotówki) może być czasem nie ladaproblemem.

 

Samochodem służbowym na wakacje - o czym należy pamiętać?

Samochód służbowy to nie tylko narzędzie pracy. To często takżeważny dodatek, którym pracodawca chce wynagrodzić swojego pracownikaczy też zmotywować go do bardziej wydajnej pracy. Ważnym elementem takiegopodejścia jest udostępnianie auta służbowego do prywatnych celów. Wtym np. wyjazdów wakacyjnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019