Wyszukiwałeś:

Isofix

. Znaleziono 595 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Isofix

Spróbuj też wyszukać: isofix ford focus 2003 iso fix system isofix

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 595 wszystkich):

Wątek na forum: Znów atakuje Ferrari SUV

dlaczego co raz czesciej takie firmy jak porsche czy ferrari rezygnuja z pewnej dozy wyjatkowosci tworzonej przez lata, moim zdaniem glownym celem zalozycieli i konstruktorow tych firm było stworzenie nietuzinkowych, nowoczesnych, dobrze prowadzących sie i szybkich aut odbiegajacych od standardow...

 

Wątek na forum: Ramatti – polski ekspert w fotelikach

Mam ich fotelik Formula Isofix - naprawdę porządny, w niczym nie ustępuje fotelikom czołowych producentów zagranicznych (wiem, bo przez nasze samochody przewinęło się kilka fotelików). Brawa dla naszych :) ~Monika

 

Polski fotelik robi furorę

Choć obecnie nie możemy poszczycić się żadnym polskim samochodem (niemówimy tu o modelach wytwarzanych w polskich fabrykach zagranicznychkoncernów), to w wielu okołomotoryzacyjnych dziedzinach już mamy dużowięcej powodów do chwalenia się. Jednym z nich jest dziecięcy foteliksamochodowy Ramatti z innowacyjnym systemem pasów krzyżowych.

 

Volvo wprowadza własne foteliki

Volvo wprowadza na rynek trzy nowe rodzaje fotelików dla dzieci w wiekuod 0 do 10 lat. Spełniające najbardziej surowe kryteria bezpieczeństwafoteliki będą dostępne w sprzedaży już latem br.

 

Ramatti – polski ekspert w fotelikach

Ramatti – polski producent fotelików samochodowych dla dziecibuduje nowy zakład produkcyjny w Lublinie na terenie Mieleckiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej. Od 2009 roku firma  rozpoczęła seryjną produkcjęfotelika Ramatti Formula Isofix z nowatorskim systemem pasów krzyżowych.Realizowana inwestycja ma pozwolić na potrojenie mocy produkcyjnych.

 

Więcej wadliwych fotelików dziecięcych

Rozwój fotelików dziecięcych znowu stanął w miejscu. Takiewnioski można wyciągnąć z ostatniego testu ADAC. Żadne z 22 przetestowanychsiedzisk nie otrzymało od niemieckiego automobilklubu najwyższej notyjakościowej.

 

Fotelik samochodowy - najważniejsze wyposażenie auta

Choć nie znajdziemy go na liście ani standardowego, ani dodatkowegowyposażenia samochodu, to w pewnym okresie staje się niezbędnym i jednym znajważniejszych elementów wyposażenia, jaki znajdziemy w aucie. Mowa tuo foteliku samochodowym, którego głównym zadaniem jestzapewnienie bezpiecznego i komfortowego podróżowania dla naszychmilusińskich.

 

ISOFIX

Międzynarodowy system mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991 roku, a osiem lat później wprowadzony do standardów. Podstawą działania tego systemu są zaczepy na stałe zakotwiczone w karoserii samochodu, do których mocuje się fotelik.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Będą kolejne obowiązkowe elementy wyposażenia

Pasy bezpieczeństwa, systemy ABS oraz ESP już dziś, jako obowiązkoweelementy wyposażenia nowych samochodów, mają zapewnić nam odpowiednipoziom bezpieczeństwa w razie wypadku. Niebawem ta lista obligatoryjnychwspomagaczy się wydłuży. Zobacz, jakie systemy już wkrótce będąstać na straży naszego bezpieczeństwa.

 

Jak poprawnie wpiąć dziecko do fotelika

Dziecko to nasz największy skarb, a jego bezpieczeństwo podczaspodróży to priorytet. Często spieszymy się i przez zwykłą nieuwagęmożemy źle zapiąć naszą pociechę w foteliku. Podczas wypadku skutki tegobędą tragiczne. Zobacz jak poprawnie zapiąć dziecko w foteliku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019