Wyszukiwałeś:

Isuzu

. Znaleziono 166 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Isuzu

Spróbuj też wyszukać: isuzu sterownik opel corsa 1 7 isuzu silniki dmax

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 166 wszystkich):

General Motors nie chce akcji Isuzu

Borykający się z poważnymi finansowymi problemami koncern General Motors chcesprzedać akcje swojego japońskiego partnera Isuzu Motors Ltd. Aktualny wkładGM w Isuzu wynosi 7,9%.

 

GM sprzedaje Isuzu

Koncern General Motors zapowiedział we wtorek, że sprzeda 7,9 procentoweudziały japońskiego producenta samochodów użytkowych Isuzu Motors Ltd.Za około 300 milionów dolarów nabywcami zostały dwie firmy orazbank.

 

Isuzu podbija Rosję

Producent samochodów użytkowych, Isuzu Motors Ltd. zapowiedziało we wtorek,że w tym miesiącu rozpocznie produkcję lekkich samochodów dostawczych naterenie Rosji we współpracy z lokalnym producentem samochodów, UAZ.

 

Toyota nabywa Isuzu

Toyota Motor Corp. nabędzie za łączną kwotę 352,4 miliona dolarów 100 mlnakcji, czyli 5,9 procent udziałów, firmy Isuzu Motors Ltd., producenta dużychSUV-ów oraz pickupów.

 

Isuzu częściowo wycofuje się z USA

Po kilku latach notorycznych spadków sprzedaży Isuzu podjęło decyzjęo wycofaniu ze sprzedaży swoich modeli klasy SUV i Pick-up z AmerykiPółnocnej. Japońska marka od 2009 będzie koncentrować sięgłównie na dystrybucji lekkich pojazdów dostawczych.

 

Isuzu w Polsce!

Choć rynek motoryzacyjny, także w Polsce, wciąż nie może wyjść z kryzysu,nie oznacza to jednak jakiejś totalnej stagnacji. W czerwcu w Polscerozpoczęła działalność marka Isuzu, z jednym jak na razie modelem w swojejgamie - pickupem D-Max.

 

Isuzu D-Max - pierwszy pickup z 5-letnią gwarancją

Isuzu D-Max jest pierwszym na polskim rynku pick-upem z 5-letnią gwarancją iusługą assistance. Tym samym D-Max ma najdłuższą gwarancję w tym segmencierynkowym - do 5 lat lub 150 tysięcy kilometrów.

 

Są podwyżki w Isuzu

360 zł podwyżki, włączenie premii frekwencyjnej do podstawy wynagrodzeniaoraz 1500 zł jednorazowej nagrody dla pracowników z co najmniej10-letnim stażem pracy. To najważniejsze zapisy porozumienia zawartegopomiędzy Solidarnością z Isuzu Motors Polska a zarządem firmy. Porozumieniecieszy tym bardziej, że negocjacje w tyskiej fabryce silników trwały odpaździernika zeszłego roku.

 

Isuzu przyjazny pracownikom

Isuzu Motors Polska jest jedną z czterech firm z regionuśląsko-dąbrowskiego, która została uhonorowana prestiżowymcertyfikatem „Pracodawca przyjazny pracownikom”. To pierwsze tegotypu wyróżnienie dla tej tyskiej firmy produkującej silnikisamochodowe.

 

Isuzu D-Max: Niedoceniany robotnik

Najgorszy moment w pracy? Gdy za solidnie wykonaną robotę nikt nas odpowiednionie wynagrodzi, a nawet nie doceni. Po tygodniu spędzonym z tym pickupemodniosłem bardzo podobne wrażenie, tyle że dotyczyło ono bohatera tegotestu. Isuzu D-Max jest autem niedocenianym na naszym rynku, choć trudnoznaleźć u niego jakieś istotne wady.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021