Wyszukiwałeś:

Italdesign

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Italdesign

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Na złość ekologom

Istnieją samochody lub ich projekty, na promocję których nie zużytomilionowych budżetów marketingowych, wobec czego nie są co dzieńeksponowane we wszystkich możliwych mediach, a mają bardzo duży wpływ nakształtowanie się trendów w motoryzacji. Jednym z takich aut jestzaprojektowane przez Giugiaro Quaranta, które pali 7,1l/100km ipotrzebuje tylko 4,05s do setki.

 

Mały z zewnątrz, wielki w środku

Włoskie centrum projektowe Italdesign Giugiaro przygotowało wspólnie znajwiększym malezyjskim producentem samochodów, firmą Proton nawystawę w Genewie koncepcyjny model stanowiący zapowiedź całej gamy małychi rodzinnych pojazdów.

 

Volkswageny będą ładniejsze?

Jak podaje magazyn Automotive News Europe, Volkswagen stanie się jużwkrótce właścicielem największej włoskiej firmy projektującejsamochody, Italdesign Giugiaro. To jeden z elementów strategii, dziękiktórej grupa Volkswagena ma do 2018 r. być największym koncernemmotoryzacyjnym na świecie.

 

Italdesign Giugiaro będzie projektował dla Volkswagena

Potwierdziły się ubiegłotygodniowe spekulacje na temat przejęcia przezgrupę Volkswagena włoskiej firmy projektowej Italdesign Giugiaro. Niemieckikoncern nabył większościowy pakiet udziałów w turyńskiej firmie.

 

Alfa Romeo - pożądana marka

Chyba jeszcze nigdy w swej stuletniej historii marka Alfa Romeo nie cieszyłasię aż tak wielkim zainteresowaniem. I nie chodzi tu o sprzedaż aut tejwłoskiej marki, a o możliwość zmiany jej właściciela.

 

BMW M1 powraca

W zasadzie, to może nie do końca. Duński projektant sam stworzył właśniemodel samochodu, który mógłby być bez problemu następcąklasycznego M1, które BMW wykreowało przy silnej współpracy zLamborghini.

 

Tajemniczy koncept w Genewie

ItalDesign na swoim oficjalnym Twitterze zaprezentowało zdjęcie detalu nowegokoncepcyjnego modelu, który zostanie zaprezentowany na rozpoczynającychsię 8 marca targach w Genewie.

 

Nowy koncept od Giugiaro w Genewie

Włoskie biuro projektowe, które założył genialny Giorgetto Giugiarona swoim profilu facebookowym opublikowało zdjęcie zapowiadające genewską premierę.

 
 

Twórca Golfa i Poloneza na emeryturze - galeria dzieł Giorgetto Giugiaro

Wyjdź z domu i zrób kilka kroków a na pewno natrafisz naktóreś z jego dzieł. Giorgetto Giugiaro to zapewne najsłynniejszyprojektant samochodów świata, ale po kilku dekadach pracy opuściłwłaśnie studio Italdesign Giugiaro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019