Wyszukiwałeś:

Iveco X

Poland X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Iveco Poland

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Iveco wierzy w sukces w 2010 r.

Pomimo trudnej sytuacji na rynku w segmencie pojazdów lekkich Iveco staleutrzymuje silną pozycję. Rok 2009 firma zakończyła 13,4% udziałem w tymsegmencie rynku. Początek tego roku również rokuje pozytywnie. Zpewnością potwierdzeniem mocnej pozycji koncernu było dostarczenie 65 szt.nowego modelu Daily firmie Frito Lay.

 

Akademia Jazdy Iveco

Iveco Poland – wyłaczny dystrybutor pojazdów marki Iveco w Polscew dniu 11.06.2011 zainaugurował oficjalnie działalność nowej Akademii JazdyIveco. Wydarzenie miało miejsce na lotnisku w Białej Podlaskiej, gdziezgromadzili się zaproszeni przedstawiciele prasy, mediów oraznajwiekszych polskich firm transportowych.

 

Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland

Massimiliano Perri objął stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland od 19września 2011 r. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście latdoświadczenia w koncernie Iveco. Powraca do Polski po siedmiu latach, żebybyć odpowiedzialnym za całokształt operacji Iveco.

 

Iveco Construction Tour 2012

Iveco Construction Tour 2012 to obecnie największy test pojazdów orazmaszyn budowlanych w Polsce. To koncepcja promocji pojazdów budowlanychIveco, która łączy w sobie nie tylko  możliwość obejrzenia iprzetestowania pojazdów budowlanych Iveco i Iveco Astra, alerównież pozwala zapoznać się z bogatą ofertą Partnerów Ivecoz grupy Fiat Industrial (Case New Holand), co czyni owo wydarzenie atrakcyjnymdla każdego, kto w branży budowlanej ma swój udział.

 

Kolejne kontrakty Iveco Poland

Spółka Iveco Poland, zrealizowała w marcu i kwietniu br. kolejnykontrakt na dostawę ciężarówek. Pojazdy IVECO Stralis w ilości 15sztuk zakupiło Śląskie Centrum Logistyki będące jednym z największychoperatorów logistycznych na Górnym Śląsku. Bezpośrednimdostawcą pojazdów był dealer IVECO - firma Cracow Truck Center mającaswoją siedzibę w Rudzie Śląskiej.

 

Iveco on the Road

Iveco stawia na mobilność i efektywność, nie tylko w swojej gamieproduktowej ale także w komunikacji ze swoimi klientami. W dniu dzisiejszymuruchomiona została mobilna wersja strony internetowej Iveco w języku polskim.Mobilna strona internetowa, podobnie jak uruchomiona w zeszłym roku aplikacjaIveco on the Road” dostępna jest smartfonach i tabletach zsystemami Android oraz IOS.

 

Miki Biasion w Polsce

Już 6 lipca rozpocznie się 8. Międzynarodowy Zlot CiężarowychPojazdów Tuningowanych „Master Truck” w Polskiej Nowej Wsik/Opola. Iveco Poland od lat czynnie uczestniczy w tej imprezie. W  tymroku Iveco Poland przygotowała niezwykłe wydarzenie dla fanówciężkiej motoryzacji. Honorowym gościem Iveco będzie Miki Biasion jeden zezwycięzców 33. rajdu Dakar 2012, który zaprezentuje w akcji IvecoTrakker Evolution II

 

IVECO EcoStralis w barwach Korner

VECO po raz kolejny odnosi triumf na polskim rynku. Solidną markę doceniacoraz większa rzesza klientów, których przekonują niskie kosztyeksploatacji samochodów włoskiego koncernu. Do przebojówrynkowych ostatnich miesięcy z pewnością można zaliczyć EcoStralisazyskującego sobie coraz więcej zwolenników. Każdy, kto pozna jegozalety z pewnością rozważy wyjątkowo korzystną ofertę Iveco Poland.

 

Iveco bez MAUT

Aby obniżyć koszty właściciele firm przewozowych poszukają różnychrozwiązań. Iveco Poland przedstawia nową ofertę, która pozwala naprzewożenie lżejszych i jednocześnie dużych objętościowo towarów unaszych zachodnich sąsiadów bez dodatkowej opłaty(MAUT).

 

Stawiają znów na Iveco

Firma Mauffrey Group złożyła zamówienie na aż 600 pojazdówIveco Stralis Euro 6. Część tego zamówienia zostanie zrealizowanaprzez polski oddział Iveco, który dostarczy 36 pojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Iveco Poland".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018