Wyszukiwałeś:

Iveco

. Znaleziono 297 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Iveco

Spróbuj też wyszukać: iveco daily iveco 50 c mascott

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 297 wszystkich):

Iveco na Międzynarodowej Wystawie Pojazdów na Gaz Ziemny

Iveco i FPT Industrial wzięły udział w drugiej edycji MiędzynarodowejWystawy Pojazdów na Gaz Ziemny, zorganizowanej przez EuropejskieStowarzyszenie Pojazdów na Gaz Ziemny (NGVA Europe) w Berlin Messe wdniach  7 – 9.06. 2011 r Swoją obecnością obydwie spółki zGrupy Fiat Industrial potwierdzają swoje zaangażowanie na rzeczekomobilności, chcąc pomóc w szerzeniu nawyku stosowania metanu jakopaliwa w transporcie drogowym oraz przekazać jak najszerszym kręgomodbiorców niesłychanie ekologiczne rozwiązania transportowe,które Iveco i FPT Industrial od dawna oferują na rynku.

 

Massimiliano Perri nowym Dyrektorem Generalnym Iveco Poland

Massimiliano Perri objął stanowisko Dyrektora Generalnego Iveco Poland od 19września 2011 r. Wnosi on do polskiego przedstawicielstwa kilkanaście latdoświadczenia w koncernie Iveco. Powraca do Polski po siedmiu latach, żebybyć odpowiedzialnym za całokształt operacji Iveco.

 

Iveco na rajdzie Dakar 2012

Zgodnie ze swoim powołaniem i naturalną potrzebą współzawodnictwaIveco wraz z FPT Industrial wezmą udział w rajdzie Dakar 2012, najważniejszymrajdzie terenowym świata, który rusza 1 stycznia z Mar della Plata wArgentynie, a kończy w Limie, Peru, w dniu 15 stycznia 2012 roku.

 

Iveco producentem roku 2011

Partnerstwo na Rzecz Pojazdów o Niskiej Emisji Dwutlenku Węglaprzyznało Iveco prestiżową nagrodę Producent Roku 2011 pojazdówciężkich o niskiej emisji CO2. Nagroda, sponsorowana przez brytyjskieStowarzyszenie Transportu Drogowego, została wręczona gali MistrzówNiskiej Emisji Dwutlenku Węgla, która odbyła się w listopadzie br. wInstytucje Inżynierów Mechaników (IMechE) w Westminster wLondynie.

 

Iveco Construction Tour 2012

Iveco Construction Tour 2012 to obecnie największy test pojazdów orazmaszyn budowlanych w Polsce. To koncepcja promocji pojazdów budowlanychIveco, która łączy w sobie nie tylko  możliwość obejrzenia iprzetestowania pojazdów budowlanych Iveco i Iveco Astra, alerównież pozwala zapoznać się z bogatą ofertą Partnerów Ivecoz grupy Fiat Industrial (Case New Holand), co czyni owo wydarzenie atrakcyjnymdla każdego, kto w branży budowlanej ma swój udział.

 

Iveco partnerem MotoGP 2012

uż trzeci rok z rzędu Iveco jest partnerem i dostawcą samochodówciężarowych i użytkowych w ramach Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP2012, które rozpoczęły się od pełnego emocji wyścigu w Katarze wDoha 8 kwietnia 2012. W czasie rundy otwierającej Motocyklowe MistrzostwaŚwiata w dwóch narożnikach widoczne było oznakowanie Iveco New Dailywraz z logo Supermena - ikony popkultury, której siła wspiera Iveco odczasu premiery nowego modelu Daily. 

 

Iveco on the Road

Iveco stawia na mobilność i efektywność, nie tylko w swojej gamieproduktowej ale także w komunikacji ze swoimi klientami. W dniu dzisiejszymuruchomiona została mobilna wersja strony internetowej Iveco w języku polskim.Mobilna strona internetowa, podobnie jak uruchomiona w zeszłym roku aplikacjaIveco on the Road” dostępna jest smartfonach i tabletach zsystemami Android oraz IOS.

 

Iveco na IAA

Na 64. międzynarodowej wystawie pojazdów użytkowych (IAA), któraodbędzie się w Hanowerze w dniach 20–27 września 2012 r., Ivecozaprezentuje wiele nowości.

 

Iveco w Hanowerze

Na 64. międzynarodowej wystawie pojazdów użytkowych (IAA), któraodbędzie się w Hanowerze w dniach 20–27 września 2012 r., Ivecozaprezentuje wiele nowości.

 

Iveco Dual Energy

Na 91. wystawie European Motor Show w Brukseli Iveco zaprezentował swojąkoncepcję najnowocześniejszego napędu alternatywnego, a także kilka modeli zoferty Daily. Impreza ta odbyła się w dniach 11-20 stycznia 2013 r. podczasBrussels Expo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020