Wyszukiwałeś:

J X

D X

Power X

and X

Associates X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: J D Power and Associates

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Raport niezawodności

W badaniu J.D Power and Associates Initial Quality Study zajmującym sięsprawdzaniem niezawodności samochodów na szycie rankingu uplasowało sięPorsche, a tuż za nim znalazł się wieloletni triumfator Lexus. Była to jdwudziesta edycja tego rankingu.

 

J.D. Power: Porsche ponownie najlepsze

Samochody Porsche AG, spełniają w USA najwyższe wymagania dotyczącejakości. Tak wykazała najnowsza ankieta „Initial Quality Study”,przeprowadzona przez amerykański instytut badania rynku J.D. Power.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Klienci są zadowoleni z nowej Laguny

W badaniu satysfakcji właścicieli samochodów na rynku niemieckim,przeprowadzonym przez J.D. Power we współpracy z Auto Test, RenaultLaguna zajęła pierwsze miejsce w klasie wyższej-średniej przed ToyotąPrius, Hondą Accord oraz Mazdą 6.

 

Mitsubishi docenione przez J.D. Power

Marka Mitsubishi zyskała najwięcej spośród wszystkichproducentów samochodów w corocznym badaniu satysfakcjiklientów przeprowadzanym przez amerykański instytut badania rynku J.D.Power and Associates przy współpracy z brytyjskim czasopismemmotoryzacyjnym What Car?

 

Europa największym rynkiem samochodów elektrycznych

- Europa może stać się największym rynkiem na świecie dla samochodównapędzanych elektrycznie. - przewiduje biuro analityczne J.D. Power andAssociates z Kalifornii.

 

Amerykanie polubili Hyundaia

Marka Hyundai w ostatnich latach rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Ito na wszystkich najważniejszych rynkach. W Stanach Zjednoczonych jest dziśmarką, która może pochwalić się największym przywiązaniem swoichklientów.

 

Zakłady Audi najlepsze w Europie

Fabryka Audi Neckarsulm została wybrana najlepszym zakładem produkcyjnym wEuropie według J.D. Power. To pierwsze zwycięstwo zakładów grupyVolkswagen.

 

Najlepsze auta wg amerykańskich kierowców

Jakie jest najlepsze auto? Na to pytanie nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi.Wszystko zależy od przyjętego kryterium oceny. Amerykanie z J.D. Powerprzygotowali właśnie ranking najlepszych modeli, w którym badana byłaopinia o aucie jego właściciela po trzech miesiącach jego użytkowania.

 

Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki

Amerykański oddział firmy J. DPower przygotował kolejny raportdotyczący postrzegania poszczególnych producentówsamochodów przez lokalnych nabywców. Wyniki badaniaprzeprowadzonego na terenie USA mocno zaskakują.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "J D Power and Associates".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021