Wyszukiwałeś:

JMC

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: JMC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wszystko o samochodach JMC

GMC, początkowo jako GMC Truck, zostaje założone w 1902 roku i zajmuje się głównie produkcją dużych samochodów ciężarowych. W 1909 r. GMC Truck zostaje przejęte przez General Motors, a w 1996 r. z nazwy zostaje usunięte słówko Truck i od tego momentu marka oficjalnie nazywa się GMC. Pod tą marką ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

W Landwindzie nie przeżyjesz

Niemiecka organizacja ADAC przeprowadziła testy zderzeniowe chińskiego autaterenowego Landwind. Wyniki zostały określone jako katastrofalne i sąnajgorsze w dotychczasowej 20-letniej historii testów ADAC.

 

Landwind: Chiński SUV

Do naszej redakcji na kilkudniowy test trafił pierwszy model chińskiej firmyJiangling Motors przeznaczony na europejski rynek.

 

Landwind i kolejna nowość

Chińska spółka motoryzacyjna Landwind szykuje nowy model z segmentuminivanów, który już w listopadzie tego roku ma zadebiutować naeuropejskim rynku.

 

Powrót Landwinda do Europy

Chiński producent samochodów Jiangling planuje powrót na rynekeuropejski. Minął już ponad rok, kiedy samochód Landwindkatastroficznie oblał crash-test przeprowadzony przez niemieckie ADAC.

 

Landwind Van już w listopadzie

Chiński producent samochodów Landwind planuje uruchomienie sprzedaży wEuropie swojego nowego modelu z segmentu MPV. Auto o nazwie "Fashion"u dealerów pojawi się w listopadzie bieżącego roku, jednak już zaniespełna tydzień zostanie zaprezentowane na salonie samochodowym w Paryżu.

 

Nie Mercedes, to może Jiangling?

Po niedawnej porażce związanej z budową nowej fabryki Mercedesa, wydawałosię że Polsce będzie ciężko przyciągnąć poważniejszego inwestorazainteresowanego produkcją aut w naszym kraju. Okazuje się jednak, że jestpewna szansa. O inwestycji w Polsce myślą Chińczycy.

 

JMC Landwind: super ekonomic

5 ale ekstra gablota

 

JMC Landwind: słaby

1.75 słaby jak *****

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019