Wyszukiwałeś:

JX

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: JX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Będzie nowy crossover Infiniti

Przy okazji rozpoczętej wystawy samochodowej w Nowym Jorku Infiniti zdradziło,że prowadzi prace rozwojowe nad całkowicie nowym modelem z segmentucrossoverów, który będzie nazywał się JX, a na rynkuzadebiutuje wiosną przyszłego roku.

 

Nadchodzi crossover Infiniti

Obserwujemy narodziny nowego członka rodziny Infiniti.

 

Nowe Infiniti JX w Pebble Beach

Infiniti zaprezentowało teaser pokazujący fragment nowego samochodu o nazwieJX, który zostanie zaprezentowany już podczas festiwalu w Pebble Beach.

 

Piąty "teaser" Infiniti JX

To już chyba ostatnia część "teaserów" wypuszczanych wświat przez Infiniti. Właśnie w sieci pojawił sie piąty obrazek ukazującytylną część nadwozia.

 
 

7-miejscowy crossover Infiniti

Najpierw ta luksusowa marka należąca do Nissana bawiła się ze swoimi fanamiw kotka i myszkę, prezentując kolejne teasery tego modelu, aż w końcupodczas Pebble Beach Concours d’Elegance w Kalifornii pokazała swojenajnowsze dzieło w całości.

 

Nowy Crossover Infiniti JX

Do gamy aut Infiniti dołączy pokazany na salonie samochodowym w L.A. crossover Infiniti JX. Siedmioosobowe auto pojawi się na rynku amerykańskimwiosną przyszłego roku.

 
 

Infiniti IPL G Convertible debiutuje w Los Angeles

Na trwającym już dwa dni salonie samochodowym w Los Angeles Infinitioprócz model JX pokazało model Infiniti IPL G Convertible.Samochód pojawi się w sprzedaży wiosną 2012 roku.

 

Targi samochodowe w Los Angeles

Po dwóch dniach prasowych dziś już oficjalnie startują targisamochodowe w „Mieście Aniołów”. To trzecia tak ważnaimpreza w Stanach Zjednoczonych obok targów w Nowym Yorku oraz tych najważniejszych w Detroit, gdzie pojawiaj się większość producentówaut. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019