Wyszukiwałeś:

Jacek X

Rathe X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jacek Rathe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

RSMP: Nie ma mocnych na Bouffiera!

11 zwycięstw oesowych, blisko 2 minuty przewagi nad drugim kierowcą w stawce i13 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej Rajdowych Mistrzostw Polskina dwie eliminacje przed końcem sezonu. I choć rajdy są dyscypliną bardzonieprzewidywalną to chyba już nie wątpi, że po tym co zaprezentował wRajdzie Karkonoskim Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) to on zostanienowym-starym czempionem polskich odcinków specjalnych.

 

RSMP: "Kajto" przesiada się do Subaru

Krążące od kilku tygodni informacje wreszcie znalazły potwierdzenie podpostacią oficjalnych podpisów. Nowym kierowcą zespołu Subaru ImportPolska w Rajdowych Mistrzostwach Polski będzie Kajetan Kajetanowicz.

 

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałemsię od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę zKajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mikonkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowyjego pilot, Jacek Rathe.

 

RSMP: Wrócił Bouffier

Bryan Bouffier, trzykrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych wystartuje wRajdzie Lotos Baltic Cup. Na liście zgłoszeń widnieją 43 załogi.

 

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, jadący Subaru Impreza R4, zostalitriumfatorami 40. Rajdu Świdnickiego KRAUSE, 2 rundy Platinum RSMP 2012.Załoga była najlepsza także w klasyfikacji drugiego etapu, choć przez długiczas liderami rajdu byli Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jacek Rathe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019