Wyszukiwałeś:

Jakub X

Farys X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jakub Farys

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Czy będą dopłaty do nowych aut?

Spora grupa państw europejskich już stara się przeciwdziałać kryzysowi,wprowadzając różnego rodzaju zachęty do kupna nowych aut. U nas, jakna razie, przede wszystkim rozmawia się nad różnymi rozwiązaniami, akonkretów ciągle brak. Jest jednak światełko w tunelu i być może nawiosnę pakiet ustaw antykryzysowych wejdzie już w życie.

 

Pomogą branży motoryzacyjnej?

17 lutego bieżącego roku odbyła się konferencja poświęcona perspektywomrynku motoryzacyjnego w Polsce i kondycji firm działających w tym sektorze.Podczas dyskusji poruszono m.in. temat rozwiązań dla przemysłumotoryzacyjnego, przygotowywanych przez Ministerstwo Gospodarki.

 

Naprawa szkód na podstawie faktur?

Po raz kolejny problematyka dokumentowania naprawy szkody fakturami trafia doSejmu. Za zmianą systemu likwidacji szkód komunikacyjnych opowiadająsię głównie przedstawiciele organizacji skupiających warsztatysamochodowe, także te autoryzowane, z kolei za odrzuceniem tych propozycji jestbranża ubezpieczeniowa.

 

Czy branża motoryzacyjna obroni się sama?

Pomoc ze strony państwa, uruchomienie środków publicznych nastąpidopiero wówczas, gdy sektor motoryzacyjny sam nie upora się z trwającymkryzysem. Takie stanowisko Ministerstwa Gospodarki można było usłyszeć nazakończonym właśnie Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

 

Jakub Faryś prezesem PZPM

Jakub Faryś ma wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, jestekspertem oraz znawcą zagadnień dotyczących branży. Od początku swojejkariery zawodowej jest związany z motoryzacją.

 

W Unii zachęcają, w Polsce nie

Już 18 państw Unii Europejskiej wprowadziło różnego rodzaju systemymające zachęcić swoich mieszkańców do kupna ekologicznych autelektrycznych. Niestety, w tym gronie wciąż nie ma Polski.

 

Sprzedaż nowych spada - jakie są pomysły?

Sprzedaż samochodów spada w dramatycznym tempie. Tylko w tym roku możew Polsce sięgnąć zaledwie 260 tys. sztuk. - To jest chyba jeden znajgorszych, jeżeli nie najgorszy moment przed branżą motoryzacyjną ieuropejską, i w Polsce od kilkudziesięciu lat – uważa Jakub Faryś,prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Apeluje do rządu, by tenpodjął odpowiednie kroki.

 

Branża motoryzacyjna chce pomocy rządu

Rekordowo niska sprzedaż aut nowych jak i produkcja samochodów wfabrykach na terenie naszego kraju wzbudza spory niepokój branżymotoryzacyjnej. Jej przedstawiciele oczekują pilnego wsparcia ze strony rządu.

 

Polska motoryzacja uzależniona od rynków zagranicznych

Miniony rok dla rynku motoryzacyjnego w Polsce ciężko uznać za udany. Spadłaliczba wyprodukowanych samochodów, podobnie jak i liczba rejestracjinowych aut - po uwzględnieniu reeksportu. Poprawa sytuacji w 2014 roku będzieuzależniona w dużej mierze od kondycji rynków zagranicznych.

 

Sprzedaż nowych wzrośnie o 12-13 proc.

Utrzymuje się wzrostowy trend segmentu nowych aut. Od początku rokuzarejestrowano już ponad 221 tys. aut, czyli o prawie 16 proc. więcej niżprzed rokiem. Według prognoz rok zakończymy na 12-13-proc. plusie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jakub Farys".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019