Wyszukiwałeś:

Jan X

Chmielewski X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jan Chmielewski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

RSMP: Mocne wejście klasy R2B

Rajdy samochodowe to wyjątkowa dyscyplina sportu. Mimo obszernego, liczącegoaż dziewięć rund kalendarza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, walkao zwycięstwo w klasach R2B oraz A6 trwała niemal do ostatniego, z prawie 120rozegranych w tym roku odcinków specjalnych.

 

Rajd Elmot: "Dobry-Brothers" najszybsi w ośce

Pochodzący ze Świdnicy bracia Marcin i Michał Dobrowolscy pewnie wygrali 37.edycję Rajdu Elmot - Krause w klasyfikacji Citroen Racing Trophy Polska.Korzystając z doskonałej znajomości odcinków, zawodnicy znokautowalikonkurencję wygrywając 9 z 15 oesów.

 

Lotos Baltic Cup: Bębenkowie faworytami CRT

Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 6. Rajd LotosBaltic Cup za nami. Wspaniałe widowisko zafundowali kibicom kierowcyrywalizujący w cyklu Citroën Racing Trophy Polska.

 

CRT: "Bracia B" znów najszybsi

Po czeskim Rajdzie Bohemia Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski zawitały naPodkarpacie, gdzie rozegrano ich piątą rundę – 19. Rajd Rzeszowski.Cykl Citroën Racing Trophy wystartował po raz kolejny w międzynarodowejobsadzie, ale w wynikach zabrakło niespodzianek i piąty rajd z rzędu padłłupem braci Michała i Grzegorza Bębenków.

 

RSMP: Bębenkowie z tytułem Citroena

20. Rajd Dolnośląski zakończył sezon 2010 w Rajdowych SamochodowychMistrzostwach Polski. Siódmym zwycięstwem w Citroën Racing Trophypopisali się w okolicach Kłodzka bracia Michał i Grzegorz Bębenkowie –nowi Mistrzowie Polski w grupie R.

 

RSMP: Chmielewski w DS3 R3

W stołecznym salonie Citroen Polska odbył się pokaz nowej broni zespołu NEOPetroeltech Rally Team; w dalszej części RSMP za kierownicą Citroena DS3 R3zasiądzie Jan Chmielewski.

 

Rally Tribec: Piękna walka polskich załóg

Mimo że tegoroczny Rajd Tribec na Słowacji trwał jeden dzień, to rywalizacjana dziewięciu odcinkach specjalnych była niesamowicie zacięta. Duży wkład wtą atmosferę miały przede wszystkim polskie załogi - w tym duet M2Rally -Łukasz Markowski / Maciej Machela, których patronem medialnym jestportal Mojeauto.pl.

 

Rajd Bohemia: 11 polskich załóg na liście zgłoszeń

Spora grupa polskich kierowców wybiera się do czeskiej Mlada Boleslav,by wystartować w 38. Rally Bohemia. Najwyżej rozstawiony z Polaków,Leszek Kuzaj w Mitsubishi Lancer Evo X R4, otrzymał numer 18.

 

Chmielewski po Rally Bohemia

Prawie dwumiesięczna przerwa w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polskidaje okazję do treningowych występów poza granicami naszego kraju. Takpostąpił Jan Chmielewski, który w ubiegły weekend wystartował w RallyBohemia, piątej rundzie mistrzostw Czech.

 

Polacy z Citroen Racing Trophy w Rallye du Var

Ostatnia runda Citroen Racing Trophy 2011 zostanie rozegrana w nadmorskichrejonach francuskiej Prowansji, gdzie odbywają się odcinki specjalne znane zRajdu Monte Carlo i Rajdu Antibes. W  ostatni weekend listopada odbędziesię Rallye du Var.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jan Chmielewski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019